Slovácko

Obszar zwyczajów ludowych, muzyki cymbałkowej, śliwowicy i wina. Slovácko jest bogata w zabytki i piękno przyrody. Odcisnęli tu swoje piętno starożytni łowcy mamutów, Rzymianie, władcy Wielkich Moraw, budowniczy zamków i artyści ludowi. Poznaj te piękności.

Ładowanie ofert...

razem 6 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Największą atrakcją naszego pobytu w Hotelu Lidový dům *** jest zdecydowanie degustacja wina w stylowej piwnicy, gdzie klimat był przyjemny i orzeźwił nas podczas tropikalnych letnich dni. Doskonałemu winu towarzyszy również doskonałe jedzenie, którym w pełni cieszyliśmy się dzięki pysznym obiadokolacjom. Muszę również podkreślić przyjazny personel, zarówno w piwnicy, jak i w recepcji hotelu. Komfortowe pokoje miały wszystko, czego potrzebowaliśmy podczas naszego pobytu i osobiście podobały mi się twarde materace na łóżkach. Wśród wycieczek mogę polecić kaplicę Bzenec, zamek, jeden z pobliskich skansenów i młyn Bukovany.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Zespół marketingowy

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Slovácko można znaleźć na Południowych Morawach i jest to obszar niekończących się winnic, pięknej przyrody, dobrego nastroju i wielu ciekawych zabytków historycznych i kulturowych. rowerzystom, turystom i miłośnikom wina spodoba się tutaj.

Slovácko, malowniczy region wina i tradycji ludowych

Zdecydowanie warto odwiedzić jedną z lokalnych piwnic z winami. Ponadto, jeśli przyjedziesz tu podczas festiwali wina lub innych wydarzeń, również będziesz cieszyć się muzyką na cymbałkach, pięknymi kostiumami i dobrym jedzeniem. Wybierz się na wycieczkę do Zamku Buchlov lub Buchlovice - nie myl ich. Piękne są też Archeoskanzen Modra czy wyjątkowe Kovozoo.

Wybierając idealne zakwaterowanie, zajrzyj na winiarskie pobyty, gdzie degustacja lub butelka wina jest w cenie. Jeśli oprócz wina chcesz cieszyć się relaksem, wybierz spośród pobytów wellness.