Urlop w Niskich Taurach

Niskie Taury znajdują się w austriackiej Styrii i urzekają swoją czystą zieloną przyrodą. Nawet niewytrenowani z Was mogą tu wybrać się na piesze wędrówki, a absolutnie każdy będzie się tu cieszył relaksującym pobytem z wellness.

Ładowanie ofert...

razem 6 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodemNiskie Taury znajdują się w Styrii i są prawdziwą perłą Austrii. Znajdziesz tu wiele górskich jezior, ponad 600 dwutysięcznych szczytów, piękne łąki, ale w pobliżu są też termy i ładne zabytki.

Całoroczna przyjemność zachęca do Niskich Taurów

Niskie Taury oferują gęstą sieć szlaków turystycznych, z których jednak mogą korzystać również rowerzyści. Najpopularniejszym celem wycieczek jest szczyt regionu Hochgolling, ale zdecydowanie warto zobaczyć również Hochwildstelle, Waldhorn i Grosser Bösenstein.

Zimą można tu doskonale pojeździć na nartach (i snowboardzie). Jakie tereny narciarskie będziesz mieć w zasięgu ręki? Tauplitz z 40 km tras zjazdowych i widokami na górskie jeziora, Hochkar położony niedaleko granicy z Czechami, Kreischberg z 42 km tras zjazdowych i 13 wyciągami.

Dla relaksu udaj się do łaźni termalnych, jest ich kilka w pobliżu - Bad Ischl i Grimming. Hallstatt z kopalnią soli, jeziorem i punktem widokowym Skywalk to świetne miejsce na wycieczki.

Wybierz nocleg z wellness na swój pobyt i zrelaksuj się w basenie, jacuzzi i saunie po całym dniu wędrówki lub na zboczach. Lubisz od czasu do czasu pozwolić sobie na odrobinę luksusu? Wybierz jeden z naszych luksusowych hoteli.