Pobyt w hotelu

Stawiasz na wygodę na wakacjach i chcesz skorzystać z dodatkowych usług? Hotel jest dla Ciebie oczywistym wyborem. Znajdziesz u nas świetne miejsce, w którym dobrze się wyśpisz, zafundujesz sobie wellness lub room service. Wellness lub obsługę hotelową , wybór należy do Ciebie.

Ładowanie ofert...

razem 731 oferty


Pobyt w hotelu oznacza komfort na światowym poziomie, wspaniałą obsługę profesjonalnego personelu i może coś ekstra. Naszą gwarancją jakości w Travelking jest przede wszystkim etykieta osobiście zweryfikowana, pod którą podpada coraz więcej hoteli.

Gdzie znaleźć najlepsze hotele?

Czechy wyróżniają się doskonałymi ocenami np. hotele [ASTORIA Hotel & Medical Spa ****](https://travelking.pl /hotel/astoria-hotel-medical-spa) w samym centrum Karlowych Warów lub Liberca Wellness Hotel Babylon ****** połączony ze znanym parkiem wodnym i kompleksem rozrywkowym.

Jednak na Słowacji też nie będzie zakłopotany. Tutaj można znaleźć świetne hotele zarówno pośród pięknej przyrody, jak i w pobliżu źródeł termalnych oraz w miastach. Hotel Panorama **** w Tatrach Wysokich należy do najbardziej luksusowych, do których goście zawsze chętnie wracają . Światowej klasy gwiazdy filmowe i wszyscy miłośnicy uzdrowisk lubią odwiedzać Hotel Most Sławy*** w Trenczyńskich Cieplicach. Najbliżej term znajduje się Hotel Thermalpark ***, który jest bezpośrednio w budynku Thermalpark w Dunajskiej Stredzie. Alexandra Wellness Hotel *** w Niskich Tatrach może pochwalić się również doskonałą oceną gości, gdzie można cieszyć się relaksem w wellness i wędrówki w dziewiczej przyrodzie.

Jedź na Węgry ponownie, aby zrelaksować się w spa Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa **** lub do Hotel Stáció **** pod Budapesztem. Hotel Radisson Szklarska Poręba **** w Polska. Podczas pobytu w Hotel Unterberghof **** w Austria**. A to tylko mała próbka wszystkich niesamowitych hoteli, które mamy do zaoferowania.