Urlop w Komarnie

Komárno to romantyczne historyczne miasto położone w atrakcyjnej okolicy w pobliżu słowackiej granicy z Węgrami. W pobliżu znajdują się miejsca na wycieczki, a także popularne kąpieliska termalne Komarno, Komarom i termalne uzdrowisko Patince.

Ładowanie ofert...

razem 1 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?[Południowa Słowacja](https://travelking.pl/poludniowa-slowacja to idealne miejsce na relaksujące wakacje o każdej porze roku. Latem możesz zrelaksować się w basenach termalnych, podczas gdy Twoje dzieci bawią się na zjeżdżalniach, a zimą możesz zrelaksować się w termalnym spa, gdzie można również skorzystać z ogrzewanej sauny. Wizyta w zabytkach lub w sąsiednim mieście Komarom umili czas spędzony poza basenem.

Komarno - miasto otoczone źródłami termalnymi

Główną atrakcją letnich wakacji w Komarnie jest zdecydowanie kąpielisko termalne, gdzie można pływać w 5 odkrytych i 2 krytych basenach. Dzieci będą zachwycone zabawą na zjeżdżalniach wodnych. Ta sama lecznicza woda termalna jest podawana w basenach relaksacyjnych Brigetio Thermal Spa, które znajdują się już w sąsiednim węgierskim mieście Komarom. Z dobroczynnego wpływu na stawy i narządy kobiece skorzystasz podczas kąpieli w basenach zewnętrznych i wewnętrznych. Jest też świat saun i jacuzzi. Możesz zrelaksować się w wannie z hydromasażem bezpośrednio w miejscu zakwaterowania - po prostu wybierz pobyt z dostępem do wellness jako część pakietu.

W Komarno nie zabraknie atrakcji. Można tu na przykład zwiedzić system fortyfikacji z XVI wieku, który nigdy nie został zdobyty. Miłośnicy sztuki powinni odwiedzić Roman Lapidarium, gdzie wystawione są rzadkie rzeźby i przedmioty ze starożytnego Rzymu. Zobacz architekturę kilku krajów europejskich na Dziedzińcu Europy. Most Elžbětina zabierze Cię w kilka kroków do sąsiedniego miasta Komarom, które jest już na Węgrzech.