Pobyt bez dzieci

Nadszedł czas, aby zostawić dzieci w domu i cieszyć się wakacjami tylko we dwoje lub z przyjaciółmi, jak kiedyś! W tych hotelach będziesz cieszyć się relaksującym, cichym i spokojnym pobytem bez dzieci, ponieważ dzieci nie są dozwolone w tych hotelach.

Ładowanie ofert...

razem 42 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Grand Jules Boat położony jest nad brzegiem Dunaju, co czyni go doskonałym miejscem do zwiedzania Budapesztu. Nasz pokój był mały, ale wystarczający, ze wspaniałym widokiem na parlament i most Széchenyi lánchíd. W ramach pakietu otrzymaliśmy obfite śniadanie w formie bufetu. Delektowaliśmy się jajecznicą i słodkimi wypiekami. Moja przyjaciółka była pod wrażeniem ciepłych rogalików. Personel był bardzo miły. Nasz jedyny zarzut to hałas powodowany przez innych gości spacerujących po górnym tarasie statku. Ogólnie jednak byliśmy zadowoleni z naszego pobytu. Dla tych, którzy szukają nietypowego zakwaterowania w dobrej lokalizacji z bezpłatnym parkingiem, zdecydowanie polecamy ten pobyt.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Obsługa klienta


Wyjazd na wakacje bez dzieci to nie grzech. Czasami jest koniecznością. Aby wzmocnić swój związek i naładować baterie. Chociaż musisz kochać swoje maluchy, ich potrzeba uwagi może być wyczerpująca. Więc dokąd się wybierasz?

Dla romansu i pielęgnacji

Aby wzmocnić swój związek, udaj się na jeden z naszych romantycznych wypadów. Starannie wybieramy wyjazdy z wspaniałymi widokami, prywatnym spa lub luksusowymi usługami. Jeśli na przykład świętujesz rocznicę, polecamy sprawdzić nasze luksusowe pobyty.

Jeśli bardziej niż romansu potrzebujesz relaksu, wybierz pobyty z nieograniczonym spa lub z zabiegami w cenie. Aby uzyskać inny rodzaj relaksu, udaj się do piwnego spa.

Ale pobyt bez dzieci może również oznaczać na przykład pobyt z winem z dziewczyną lub chłopakiem. Wybierz się na winną wycieczkę bez dzieci na Morawy Południowe.