Pobyty w Podhajska

Ciesz się wakacjami nad słowackim "Morzem Martwym" w miejscowości Podhajska. Wybierz z naszej szerokiej oferty pobyt pełen wellness i zabiegów dokładnie według Twoich życzeń.

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt bardzo nam się podobał, zdecydowanie następnym razem zostalibyśmy dzień dłużej. Największą zaletą pensjonatu Quatro jest niewątpliwie fakt, że znajduje się on w bliskiej odległości od basenu termalnego. Eliminuje to zmartwienia związane z koniecznością dojazdu samochodem lub długim spacerem, co może być dużym plusem dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Podobało nam się również śniadanie z urozmaiconym wyborem dań. Zdecydowanie możemy polecić miasto Stupava i jego piękny park.”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Zespół ds. sprzedaży

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Słowackie miasto Podhajska znajduje się w powiecie Nowe Zamky. Znajdziecie tu kilka pięknych kościołów, w pobliżu znajduje się również Klasztor Mariánská Čeľď lub Miejsce Pielgrzyma Studnicka. Jednak głównym powodem, dla którego przyjeżdżają tu turyści z całej Słowacji i okolicznych krajów, jest uzdrowisko.

Do kąpieli i wypoczynku w Podhajske

Od 1973 roku w Podhajsku działa kąpielisko termalne. inadal działa do dzisiaj, ale teraz bez wody mineralnej. Można tu poleniuchować w kilku krytych i odkrytych basenach, są też zjeżdżalnie wodne i inne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Na terenie kompleksu znajduje się również popularne Centrum Wellness Aquamarín z 9 basenami i licznymi atrakcjami wodnymi (jacuzzi, bicze wodne, fontanny, baseny zewnętrzne i kryte oraz bogata oferta wellness).

To wciąż nie wszystko. Bezpośrednio w Podhajsku znajdziesz również Rzymskie Spa z dużym basenem do siedzenia, jacuzzi, spa Kleopatry, saunami oraz kosmetykami i pedicure. Możesz także odwiedzić kino 3D Central Park z dziećmi.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój pobyt będzie idealny, szukaj znaku "Osobiście zweryfikowane", który jest potwierdzenie, że co najmniej jeden członek zespołu Travelking osobiście odwiedził hotel i spędził tam wspaniałe wakacje.