Urlop w Bešeňová

Ładowanie ofert...

razem 12 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Pożegnaj się z Wielkomiejskim zgiełkiem i wybierz pobyt w objęciach pięknej przyrody z górami pokrytymi szlakami turystycznymi, zielonymi łąkami i źródłami termalnymi. W malowniczym uzdrowisku Bešeňová na Liptov ze słynnym wodnym parkiem termalnym można cieszyć się doskonałym relaksem i aktywnym wypoczynkiem.

Czego możesz się spodziewać podczas pobytu w Bešeňovej?

Do Bešeňovej można pojechać na wakacje z całą rodziną. Główną atrakcją jest najnowszy kompleks term na Słowacji - Aquapark Bešeňová. Dzieci mogą tu pobawić się np. w basenie z falami lub na trzech zjeżdżalniach . Na dorosłych czeka relaksw basenach zewnętrznych i krytych z wodą geotermalną lub w saunach. Następnie możesz kontynuować relaks poza bramami parku wodnego. Po prostu wybierz pobyt w wellness i masz kilka kroków od swojego pokoju. Dla lepszej wygody zwróć uwagę na znak "osobiście zweryfikowany" podczas pobytu. Świadczy to o tym, że w hotelu gościł członek zespołu Travelking, a nasi klienci chętnie do niego wracają.

Oprócz kąpieli termalnych pobyt w Bešeňovej uprzyjemnią liczne spacery i wędrówki. Warto odwiedzić naturalne stworzone Bešeňovské Travertíny z kolorowymi skałami mineralnymi. Pobliskie Chočské vrchy lub Liptovská Mara są idealne do pieszej lub rowerową krwią.