Pobyty w regionie Morza Bałtyckiego

Długie piaszczyste plaże, pachnące sosnowe lasy, słone powietrze znad morza i przede wszystkim brak tłumów turystów. Witamy na północy Polski, gdzie możesz przeżyć niezapomniane wakacje jak z nordyckiego filmu. Wybierz się na przykład do Gdańska z jego zapierającym dech w piersiach nordyckim stylem lub do popularnych nadmorskich kurortów.

Ładowanie ofert...

razem 18 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Za szerokimi plażami pokrytymi białym piaskiem nie trzeba jechać na koniec świata – wystarczy wybrać się na północ Polski, gdzie znajdują się tutejsze wybrzeża obmywane przez Morze Bałtyckie. Aby popływać, lepiej udać się do lokalnych lázní lub do centrum odnowy biologicznej bezpośrednio w hotelu - morze jest tu zbyt zimne, a pogoda często wietrzna. Dlatego daj pierwszeństwo romantycznym spacerom po plażach czy zwiedzaniu lokalnych atrakcji – znajdziesz ich tutaj niezliczoną ilość!

Możesz korzystać z kąpieli i zabiegów w spa

Turystów na pobyt nad Bałtykiem przyciągają przede wszystkim dwa miasta, które słyną z zabytków, lokalnej gastronomii i nieograniczonych możliwości spędzania czasu. Są to kurorty:

  • Sopot - popularny kurort otoczony dwoma ważnymi miastami Gdańsk i Gdynia. W Sopocie można odwiedzić najdłuższe drewniane molo na Bałtyku (511,5 m), aquapark lub zoo, a następnie udać się do Gdańska, aby zwiedzić kościół św. Marii i do Gdyni po nadmorskie akwarium.
  • Kołobrzeg - znane uzdrowisko, gdzie leczy nie tylko wyjątkowy mikroklimat z powietrzem nasyconym chlorem, ale także spa. Następnie udaj się do miejscowej ceglanej latarni morskiej lub nad molo na zwiedzanie, wyjątkowa jest też wizyta w Bazylice Konkatedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.

Jeśli wybierasz się nad Bałtyk głównie w celu wypoczynku, to dobrze trafiłeś. Wystarczy, że wybierzesz kwaterę, z której dzieli Cię zaledwie kilka kroków od miejscowego uzdrowiska. Dostęp do centrum odnowy biologicznej lub korzystnych procedur. Tutejszy leczniczy klimat i relaksujące spacery po plaży to tylko wisienka na torcie.