Pobyty w łaźniach

Pobyt w SPA wpłynie korzystnie na Twoje zdrowie fizyczne i psychiczne, zrelaksujesz się i całkowicie zapomnisz o otaczającym Cię świecie podczas zabiegów. Znajdź odpowiedni dla siebie – czy będzie to wstęp na basen termalny, hotel tuż przy kolumnadzie, czy pobyt z masażem?

Ładowanie ofert...

razem 277 oferty


Zakwaterujemy Cię w popularnych miejscowościach uzdrowiskowych Europy Środkowej w hotelach i pensjonatach, które gwarantujemy. W Czechach można na przykład wybrać się do popularnego trójkąta uzdrowiskowego, pobyty wellness czekają na Państwa w Mariańskie Łaźnie , Frantiszkowe Łaźnie Karlowe Wary. Wypróbuj także spa termalne na Słowacji, ulubione to Podhájska, Dunajska Środa lub Trenčianske Teplice.

Z pobytów uzdrowiskowych możesz skorzystać także w Polsce, Austrii czy Węgrzech. Węgierskie łaźnie termalne są słynne, można znaleźć kilka z nich w samym centrum Budapesztu, spa Bükfürdó z 32 basenami jest prawdopodobnie najbardziej znane. Polskie uzdrowiska Kudowa-Zdrój czy Lądek-Zdrój leżą tuż za granicą i można tu skorzystać z luksusowych pobytów wellness.

Czego możesz się spodziewać?

Wybrane hotele znajdują się bezpośrednio w uzdrowisku lub w ich pobliżu. W tradycyjnych miejscowościach uzdrowiskowych można spacerować wzdłuż kolumnady i pić lecznicze źródła kilka kroków od miejsca zakwaterowania. Hotele często oferują zniżkę spa lub zwykły bilet wliczony w cenę pakietu.

Możesz również wybrać między pobytami z zabiegami bezpośrednio w hotelu. Zaplanuj swój program odnowy biologicznej z wyprzedzeniem i ciesz się masażami, okładami i różnymi kąpielami. Jeśli interesuje Cię coś wyjątkowego, wypróbuj na przykład piwne spa. A ponieważ ludzie zawsze jeżdżą do uzdrowisk na pobyty lecznicze, u nas znajdziesz również pobyty spa dla seniorów.