Wczasy w węgierskich łaźniach

Czy chcesz poczuć atmosferę prawdziwych węgierskich łaźni? W takim razie nie wahaj się odwiedzić Bükfürdö, Hevíz, Sárvár, Mosonmagyaróvár, Hajdúszoboszló lub Zalakaros.

Ładowanie ofert...

razem 103 oferty


Wczasy na Węgrzech - to wspaniałe parki wodne ze zjeżdżalniami dla młodszych i starszych, wykwintne pikantne potrawy, pyszne wina, owocowe brandy, a przede wszystkim pierwszorzędne centra odnowy biologicznej, światy saun i relaks w łaźniach termalnych. Niezależnie od tego, po co wybierasz się na Węgry, koniecznie zatrzymaj się w termach, które cieszą się szczególną renomą. Które uzdrowiska należą do najlepszych w kraju?

Gdzie wybrać się na najlepsze kąpiele termalne na Węgrzech?

Podczas pobytu na Węgrzech nie będziesz w stanie wybrać, gdzie udać się w pierwszej kolejności spośród wielu oferowanych hoteli spa. Jeśli chcesz, aby baseny termalne znajdowały się kilka kroków od Twojego pokoju, zatrzymaj się w hotelu, który jest bezpośrednio połączony ze spa. Bardzo dobre będą również noclegi z wellness, gdzie nie brakuje saun, jacuzzi czy basenów.

Jeśli szukasz naprawdę niezapomnianych wakacji, to trafiłeś we właściwe miejsce. Travelking oferuje również luksusowe pobyty, gdzie oprócz doskonałego relaksu możesz cieszyć się najwyższej klasy usługami. Na Węgrzech gwarancją jakości są hotele sieci Danubius, które cieszą się światową renomą.

Pobyt w węgierskim spa jest atrakcyjny nie tylko zimą, ale także o każdej porze roku. W Węgry latem można się cieszyć na pływanie w basenach zewnętrznych, opalanie i pełne adrenaliny przejażdżki na długich zjeżdżalniach wodnych. Jeśli wybierasz się na Węgry z ukochaną osobą, aby odpocząć i cieszyć się wspólnym czasem, wybierz romantyczny pobyt w spa.

Które uzdrowiska są naprawdę niezapomniane? Z pewnością należą do nich uzdrowiska w Sárvár lub Eger. Niezwykłym przeżyciem jest kąpiel bezpośrednio w jeziorze termalnym w Hévíz lub w uzdrowisku w stolicy kraju Budapeszt.