Węgry - hotele połączone ze spa

Węgry najlepiej jest odwiedzić w hotelu, który jest bezpośrednio połączony ze spa, dzięki czemu można wrócić do pokoju i restauracji o dowolnej porze dnia, a następnie ponownie zrelaksować się w termalnej wodzie spa.

Ładowanie ofert...

razem 19 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Polecam Greenfield Hotel Golf & Spa każdemu, kto chce uzyskać to, co najlepsze za swoje pieniądze. Jeśli pojedziesz z rodziną, program dla Twoich dzieci będzie doskonale przygotowany. Z kolei pary będą cieszyć się relaksującą, a zarazem bardzo romantyczną atmosferą centrum wellness – jesienią w basenach od późnego popołudnia, gdy na zewnątrz jest już ciemno, pięknie rozświetlają się światła. Zdecydowanie musisz spróbować zjeżdżalni wodnej, nie martw się, będzie to niezapomniane przeżycie! Polecam do odwiedzenia park przygód Kristálytorony i Arboretum w Seleste, na pewno nie pożałujesz. I musiałam obiecać córce, że wrócimy tu latem przyszłego roku. :)”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Kierownik zespołu sprzedaży na Węgry


Węgry to europejskie królestwo relaksu. Liczba uzdrowisk termalnych w tym pobliskim kraju jest niewiarygodna. Bez względu na to, gdzie wybierzesz się na lecznicze wody, możesz liczyć na pierwszorzędną obsługę i wysoką jakość. Jeśli wybierzesz hotel połączony ze spa, będziesz cieszyć się beztroskim pobytem ze spa na wyciągnięcie ręki.

Będziesz cieszyć się najbardziej relaksującym pobytem w hotelach połączonych ze spa

Węgry są domem dla niezliczonych uzdrowisk ze źródłami termalnymi, więc naprawdę masz w czym wybierać. Doskonały relaks połączony ze zwiedzaniem czeka na Ciebie w Budapeszcie. Stolica Węgier oferuje kilka ośrodków spa, w których można zanurzyć się w basenach termalnych bez względu na pogodę. Wypróbuj słynne Szechenyi lub Gellért** spa.

Do popularnych węgierskich uzdrowisk należy Hévíz z dużym jeziorem termalnym i przylegającym do niego spa, w którym znajdziesz również jacuzzi, sauny i masaże. Poczujesz się jak w bajce w Sárvár Spa, które szczyci się powierzchnią 55 000 m². Większość węgierskich spa oferuje również wiele atrakcji dla dzieci, takich jak tobogany, zjeżdżalnie i place zabaw.

Jeśli naprawdę chcesz w pełni cieszyć się relaksem, wybierz z naszej oferty hoteli połączonych ze spa. Będziesz mógł przeskoczyć ze spa do pokoju i odwrotnie o każdej porze dnia, nawet w samych kapciach i szlafroku. Będziesz mieć strefę wellness na wyciągnięcie ręki i możesz się rozpieszczać, kiedy tylko masz na to ochotę.