Pobyty dla seniorów

Wybierz z oferty pobytów, które mogą Ci się spodobać, ponieważ pakiet obejmuje pełne wyżywienie, dostęp do spa, wellness, zabiegi spa, lub możliwy jest pobyt tylko dla jednej osoby.

Ładowanie ofert...

razem 90 oferty


Jesień życia trzeba w pełni wykorzystać. Dlatego podaruj sobie, swoim rodzicom lub dziadkom zasłużone odprężenie podczas zabiegów leczniczych w spa lub podczas pobytów wellness i odkrywanie piękna historycznych miejsc w kraju i za granicą. Wiele hoteli i pensjonatów oferuje również specjalne pakiety pobytowe przeznaczone dla seniorów, które zadbają o pyszną dietę spełniającą określone wymagania, komfortowe zakwaterowanie i oczywiście szereg zabiegów relaksacyjnych lub leczniczych, okłady i masaże. Więc dokąd to pojedziesz?

Gdzie na najlepsze pobyty SPA dla seniorów?

W Słowacji najpopularniejszymi celami podróży są zdecydowanie okolice źródeł termalnych. Przyjemna atmosfera miasta uzdrowiskowego, wiele znakomitych restauracji i słynne uzdrowisko to dokładnie to, co chwalą goście w każdym wieku w Trenčianske Teplice. Wiele tutejszych hoteli posiada również własne centrum odnowy biologicznej i bogatą ofertę zabiegów. W Dudince możesz rozkoszować się relaksem w leczniczej wodzie i spacerami po niezwykłych trawertynach, gdzie zabiegami zajmie się słynny miejscowy spa. Ale jeśli chcesz odpocząć w wodach jak Morze Martwe, po prostu wybierz się do Podhájskiej z wyjątkowym źródłem termalnym. Nie zapomnij odwiedzić stylowych łaźni rzymskich w wiosce.

Węgry to kompletny raj term i uzdrowisk. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do popularnego Miszkolca z jego jaskiniowymi łaźniami, do Sárvár z jego słynnych kąpielisk termalnych lub Balaton, na pewno nie przegapisz ani kroku. Węgierskie uzdrowiska i hotele słyną z profesjonalnej obsługi, a przede wszystkim z dobroczynnej dla ciała i ducha wody.

W Czechach starsi goście najbardziej chwalą jedyne uzdrowisko na Morawach – Luhačovice . Urlopowicze chętnie tu wracają na zabiegi uzdrowiskowe, piękną kolumnadę, a także Zamek Luhačovice. Nie mniej popularne są hotele położone w tzw. „Trójkącie Uzdrowiskowym”, na który składają się słynne miasta Marianskie Łażnie, Frantiszkowe Łażnie i Karlowe Wary.