Pobyty z wykorzystaniem ZFŚS

Składka ZFŚS - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - przysługuje pracownikom od pracodawcy. Jednym z najpopularniejszych sposobów wykorzystania odpisu ZFŚS jest działalność rekreacyjna, czyli złożenie wniosku o pobyt relaksacyjny lub aktywny. Wybierz spośród wielu opcji i ciesz się pobytem, na którym oszczędzasz dzięki dofinansowaniu pracodawcy.

Ładowanie ofert...

razem 33 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Niemcza Wino & Spa był dla nas wyjątkowym przeżyciem. Byliśmy zachwyceni wyjątkowym połączeniem cichego i spokojnego otoczenia u podnóża winnicy, kultury wina, komfortowego zakwaterowania i nowoczesnego wellness. Doskonałą kuchnię serwowaną w hotelowej restauracji doskonale uzupełniły wyśmienite wina z tutejszej winnicy. Okolice pełne są zabytkowych miasteczek, które warto odwiedzić. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu i z przyjemnością go Wam polecamy.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Zespół sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel ma całkowicie profesjonalny i pomocny personel, a także znajduje się w wyjątkowej lokalizacji. Piękne górskie widoki towarzyszą przez cały pobyt, czy to w zaciszu pokoju, w restauracji czy w spa. Muszę również pochwalić posiłki serwowane w ramach niepełnego wyżywienia. W pobliżu znajduje się Zakopane, które jest centrum turystyki pieszej po polskiej stronie Tatr Wysokich. Bardzo podobał nam się nasz pobyt i polecamy go szczególnie jesienią.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Zespół ds. sprzedaży


Czy Twój pracodawca oferuje Ci składki ZFSS? Zamień go w doświadczenie, którego szybko nie zapomnisz. Z nami możesz wybrać spośród szerokiej gamy pobytów, dzięki którym oszczędzasz z składką ZFSS. Jeśli potrzebujesz przerwy od pracy, nasze pobyty wellness są dla Ciebie idealne. Zafunduj sobie masaże, zabiegi i miło spędź czas w wellness.

Jak to działa?

  • Na Travelking.pl wybierasz pobyt zgodny z Twoimi życzeniami, wypełniasz dane firmy i opłacasz pobyt.
  • Otrzymasz potwierdzenie otrzymania płatności.
  • Hotel wystawi Ci fakturę po przyjeździe na miejsce pobytu.
  • Przekażesz swojemu pracodawcy potwierdzenie płatności i fakturę.
  • Pracodawca zwraca koszty pobytu do wysokości składki ZFŚS.

Tak więc hurra wybierz już teraz. Na który z pobytów się zdecydujesz?