Urlop w Niemczech

Odwiedź naszych zachodnich sąsiadów i odkryj malowniczą Bawarię lub piękno niemieckich miast. Niezależnie od tego, czy interesują Cię pobyty wellness dla dwojga, rodzinny urlop na nartach czy piesze wędrówki z przyjaciółmi, z pewnością wybierzesz coś z naszej oferty

Ładowanie ofert...

razem 7 oferty


Przyciągają Cię zabytki, duże centra handlowe i różne wydarzenia kulturalne? Dowiedz się, co mają do zaoferowania największe miasta Niemiec i odkrywaj je jedno po drugim. Stolica Berlin przyciąga słynną Bramą Brandenburską i Wyspą Muzeów, Drezno symbolizuje zapierający dech w piersiach kościół Frauenkirche.

W Niemczech koniecznie wybierz się też na jarmarki bożonarodzeniowe, kiedy wszystko lśni, a ulice są pełne straganów z prezentami i smakołykami. Z nami możesz wybrać wygodne zakwaterowanie blisko centrum, nawet wakacje z dziećmi nie stanowią problemu.

Wakacje w górach i przyrodzie w Niemczech

Można też pojechać w góry w Niemczech, Alpy Bawarskie rozciągają się na południu kraju, albo pojechać tuż za granicę do Rudawy, które po niemiecku nazywają się Erzgebirge. Niemieckie hotele górskie są wygodne, czekają na nich bogate stoły bufetowe i często wellness w cenie pakietu.

Dla czystej natury wybierz się do Park Narodowy Berchtesgaden w Bawarii, gdzie w pobliżu znajdują się popularne jeziora Königssee i Obersee oraz Orle Gniazdo Hitlera. W Bawarii zainteresuje Cię również Ścieżka w koronach drzew i Jezioro Chiem, nazywane Morzem Bawarskim.

Na granicy Niemiec, Austrii i Szwajcarii można odwiedzić Jezioro Bodeńskie, które jest idealne do pływania, jazdy na rowerze i zwiedzania. W pobliżu znaleźć można np. Kostnice, związane z losami Jana Husa.