Wakacje w Vodicach

Tętniący życiem nadmorski kurort, w którym na pewno nie będziesz się nudzić. To właśnie chorwackie Vodice. To portowe miasto w północnej Dalmacji szybko wciągnie Cię w swoją tętniącą życiem atmosferę. Docenisz wiele świetnych miejsc do jedzenia i niekończące się opcje rozrywki. Zatrzymaj się w Vodicach i ciesz się słonecznymi wakacjami.

Ładowanie ofert...

razem 6 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodemPiękne nadmorskie miasteczko, tętniące życiem. Tak można opisać Vodice, bujny chorwacki kurort położony zaledwie kilka kilometrów od Szybenika. Czego można się tu spodziewać? Bogate życie nocne, najlepsze restauracje ze śródziemnomorskimi specjałami i bary z orzeźwiającymi drinkami. Ciesz się najlepszym latem w małej chorwackiej Wenecji.

Szukasz idyllicznej letniej destynacji z mnóstwem opcji rozrywki? Wypróbuj Vodice!

Dalmatyńskie miasto portowe Vodice jest jednym z najważniejszych ośrodków turystycznych w regionie. Nigdy nie będziesz się nudzić na wakacjach w tym letnim raju. Spaceruj przytulnymi uliczkami z prawdziwą nadmorską atmosferą. Po drodze napotkasz również wiele historycznych zabytków, takich jak Kościół Świętego Krzyża czy Wieża Obronna z 1646 roku. Kiedy skończysz zwiedzać malownicze miasto, rozkoszuj się słynną lokalną kuchnią w jednej z dziesiątek restauracji.

Nie byłoby letnich wakacji bez pływania. W Vodicach znajdują się dwie słynne plaże. Żwirowa Punta znajduje się na półwyspie i jest idealnym wyborem dla rodzin z dziećmi. Betonowa plaża Hagar jest otoczona pachnącymi sosnami, które zapewniają przyjemny cień.

Jeśli lubisz aktywnie spędzać wakacje, nie rozpaczaj. Vodice oferuje mnóstwo atrakcji dla sportowców. Możesz wypożyczyć skutery wodne, łodzie wiosłowe lub pożegnać się na chwilę z wodą i wybrać się na przejażdżkę rowerową po zróżnicowanej sieci ścieżek rowerowych w okolicy. Możesz także spróbować żeglarstwa, windsurfingu lub odkrywać dno morskie podczas kursu nurkowania.