Urlop w Tatrach Niskich

Park Narodowy Tatry Niskie ma wiele do zaoferowania wszystkim miłośnikom spokoju i pięknej przyrody. Wejdź na Chopok, odkryj jaskinie w Dolinie Demianowskiej i wypróbuj nowoczesne tereny narciarskie. Zadbamy o Twoją wygodę na urlopie, wystarczy wybrać.

Ładowanie ofert...

razem 9 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Tatry Niskie są mniejsze, ale są tak samo popularne wśród turystów jak Tatry Wysokie. Czy już je odwiedziłeś? Miłośnicy pieszych wędrówek, jazdy na nartach, piękna przyrody i pływania będą się tu dobrze bawić.

Tatry Niskie przyciągają turystów, narciarzy i ludzi lubiących wypoczywać

Chopok nie jest najwyższym szczytem, ​​ale na pewno warto się na niego wspiąć. Najwyższym szczytem jest Dziumbier, na który również można wejść, trasa prowadzi prosto na niego z Chopoka. Wybierz się na wycieczkę do jednej z pięknych jaskiń - Demianowskie jaskinie lodowe, Stanišovska lub Demianowska jaskinia wolności. Nie można przegapić również Jeziora Vrbickiego.

Zimą Tatry Niskie są pełne miłośników sportów zimowych. Tutaj możesz odwiedzić kilka ośrodków narciarskich - Opalisko, Jasná, Šachtičky, Žiarce Pavčina Dolina lub PARK SNOW Donovaly.

A gdzie odpocząć? Do Aquaparku Gothal Liptovská Osada lub basenu termalnego Sorea. Jeśli lubisz leniuchować, polecamy wybrać spośród zakwaterowanie z własnym wellness. Po dniu pełnym atrakcji można zanurzyć się w wannie z hydromasażem, basenie lub rozgrzać w saunie.