Urlop w Bratysławie

Wybierz się do magicznej Bratysławy, która ma wiele do zaoferowania. Małe, ale piękne historyczne centrum oferuje stylowe kawiarnie i restauracje, a główną atrakcją miasta jest piękny Zamek Bratysławski.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty


Każdy powinien chociaż raz w życiu odwiedzić Bratysławę. Nie tylko dlatego, że jest stolicą Słowacji, ale przede wszystkim ze względu na niezliczoną ilość ciekawych zabytków, centrów handlowych, atrakcji i wspaniałych wydarzeń kulturalnych, które odbywają się tu regularnie. Warto więc poświęcić kilka dni na poznanie Bratysławy. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze noclegu.

Czego możesz się spodziewać podczas pobytu w Bratysławie?

Możesz cieszyć się wakacjami w Bratysławie jako para lub z całą rodziną. A jeśli już wybierasz się do stolicy, zafunduj sobie luksusowy pobyt, o którym marzyłeś od dawna od dawna - Bratysława wprost do niego zaprasza W ciągu dnia skuszą Cię romantyczne spacery alejkami i degustacja specjałów gastronomicznych. Po doskonałe wino udaj się do Narodowego Salonu Wina, gdzie możesz skosztować degustacji najlepszego wina ze Słowacji. Słowacki Teatr Narodowy lub klub muzyczny KC Dunaj zapewnią wieczorną rozrywkę.

Rodzinne wakacje najlepiej spędzić, jeśli wybierzecie się z dziećmi do Zoo z DinoPark. Na przykład w kolejne dni odwiedź Zamek Bratysławski i przejdź się po Nabrzeżu Dunaju lub udaj się do labiryntu luster w Multium Gallery. Aby uniknąć niekończących się podróży z jednego zakątka miasta do drugiego, trzymaj się jak najbliżej centrum, tak aby wszystkie atrakcje turystyczne były jak najbliżej. Podczas pobytu w centrum jako bezkonkurencyjna zaleta jestbezpłatny parking, którą otrzymasz w ramach pakietu.