Urlop w Sárvár

Węgierskim Sárvárem rządzi słynne uzdrowisko termalne z nowoczesnym kompleksem. Oprócz łaźni termalnych zainteresuje Cię również zamek Nádasdy z muzeum lub miejscowe rozległe arboretum. Można na przykład wybrać się do jednej z tutejszych restauracji i skosztować tradycyjnej węgierskiej kuchni.

Ładowanie ofert...

razem 8 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Węgierskie miasteczko Sárvár nie jest duże, ale rozrywki nie zabraknie. Turystów przyciągają tu przede wszystkim wspaniałe termy, historyczne centrum z zamkiem Nádasdy, ogród botaniczny z arboretum i fontanna na placu Kossutha z efektami świetlnymi i dźwiękowymi.

Wszyscy zakochają się w kąpielisku termalnym Sárvár

W pobliżu Sárvár znajdują się dwa lecznicze źródła, dzięki czemu można tu skorzystać z podwójnej leczniczej mocy tutejszej wody. Sárvár Thermal Spa ma niesamowitą powierzchnię 5000 m² i jest popularne wśród młodych par, rodzin z dziećmi i seniorów. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Spa można podzielić na część leczniczą i do zabaw. W leczniczym znajdziesz 5 basenów, w zabawowej 4 baseny, ale także różne tobogany, zjeżdżalnie i inne atrakcje. Jesienią i zimą wybierz się do Świata Saun - sauna fińska, łaźnia parowa, kabina aromatyczna i inne atrakcje już na Ciebie czekają!

Jedziesz na Węgry z dziećmi? Tutaj z pomocą przychodzi kącik dla dzieci z nianią, która za darmo zaopiekuje się Twoimi maluchami, gdy Ty pójdziesz na kawę lub coś dobrego do jedzenia. Do wyboru pobyty, w których dzieci mają bezpłatny pobyt.

Chcesz mieć pewność, że Twój pobyt będzie idealny? Poszukaj znaku "Osobiście zweryfikowane", który jest potwierdzeniem, że co najmniej jeden członek zespołu Travelking osobiście sprawdził odwiedzony hotel i spędził tam wspaniałe wakacje.