Urlop w Mosonmagyaróvár

Mosonmagyárovár powstał z połączenia trzech wiosek Moson, Magyar i Ovár. Nawet ta kusząca nazwa nie przeszkadza miastu w posiadaniu doskonałego uzdrowiska termalnego, którego woda zalicza się do pięciu najbardziej leczniczych wód w Europie.

Ładowanie ofert...

razem 4 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Chociaż nazwa miasta Mosonmagyaróvár może być trudna do wymówienia, to dotarcie tutaj na wakacje wcale nie jest trudne. Miasto położone jest zaledwie 23 km od granicy ze Słowacją(https://travelking.pl/slowacja), więc nie trzeba daleko jechać, aby znaleźć wspaniałe kąpielisko termalne. Co jeszcze czeka na Ciebie w Mosonmagyaróvár?

Z basenów termalnych do historycznego centrum

Miasto Mosonmagyaróvár jest znane głównie ze słynnego spa termalnego Flexum, gdzie można pływać w 7 basenach, z których 5 jest wypełnionych woda termalna. Tutejsze źródło termalne należy do 5 najzdrowszych źródeł w całej Europie, dzięki czemu po kąpieli odczujesz poprawę w stawach, kręgosłupie i oskrzelach. Uzdrowisko termalne znajduje się w pobliżu historycznego centrum miasta z twierdzą i zamkiem Óvári, więc po kąpieli można od razu wybrać się na romantyczny spacer lub zwiedzić zabytki.

Możesz również zrelaksować się bezpośrednio w miejscu zakwaterowania. Wiele lokalnych hoteli i pensjonatów posiada własne wellness, do którego masz nieograniczony dostęp i gdzie możesz odpocząć po całym dniu pełnym wycieczek. Jeśli to możliwe, możesz również zafundować sobie masaż.