Urlop w Szentgotthárd

Najbardziej wysunięta na zachód węgierska perła odpoczynku. Szentgotthárd to kolejowe przejście graniczne między Austrią a Węgrami. W przeszłości miasto odgrywało znaczącą rolę w bitwach. Obecnie jest popularnym miejscem turystycznym z mnóstwem możliwości spędzenia wolnego czasu.

Ładowanie ofert...

razem 1 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Jeśli nie słyszałeś o mieście Szentgotthárd? Chętnie Ci go przedstawimy. To miasto położone na najbardziej wysuniętym na zachód krańcu Węgier, skąd już tylko kilka kilometrów do Austrii i do Słowacji. Poza dobrze znanym węzłem kolejowym miasto słynie jeszcze z jednego - luksusowego termalnego spa z aquaparkiem, które uwielbiają zarówno seniorzy, jak i [rodziny z dziećmi](https:// /travelking.pl/wszystko?dla-rodzin=tak&szentgotthard =tak).

Kąpiele termalne zapraszają na relaks w środku egzotyki

Powodem, dla którego miasto Szentgotthárd jest poszukiwane przez turystów z rozległego obszaru, są słynne kąpieliska św. Gotthard Spa & Wellness. Możesz zrelaksować się w basenach i wannach z hydromasażem, które rozciągają się na przyzwoitym obszarze wodnym o powierzchni 1500 m². Jest też centrum odnowy biologicznej, świat saun i zjeżdżalni, toboganów i kącik dla dzieci. Nie sposób nie poczuć się tu jak nad morzem – oczaruje Cię naturalna kamienna ścieżka otoczona palmami i egzotycznymi roślinami. Jeśli chcesz być naprawdę blisko basenów, wybierz hotel, który jest bezpośrednio połączony z łaźniami termalnymi.

W samym mieście będziesz cieszyć się spacerami po historycznym centrum i degustacją lokalnej kuchni w jednej z restauracji. Postaw na kulturę i zabytki do muzeum Pavela Ágostona lub do barokowego kościoła z parkiem angielskim.