Rodzinne wakacje

Gdzie spędzić jesienny pobyt z dziećmi? Wybierz jeden z hoteli skierowany bezpośrednio do rodzin z dziećmi. Zwykle jest tam kącik dla dzieci, plac zabaw, czasem także opieka nad dziećmi i program dla dzieci.

Ładowanie ofert...

razem 1023 oferty


Przygotuj swoją rodzinę na niezapomniane wakacje lub chwilę relaksu i wybierz się na wakacje z dziećmi. Wiele hoteli i pensjonatów w ofercie Travelking może poszczycić się etykietą "Baby Friendly", co oznacza, że ​​ich wyposażenie jest dostosowane nawet dla najmniejszych gości. Wypożyczą łóżeczko i wanienkę w obiekcie, a w jadalni przygotują krzesełko do karmienia i menu dla dzieci.

Z dziećmi najprzyjemniej będziesz się bawić nad wodą

Jeśli szukasz idealnego miejsca na letnie wakacje z całą rodziną, wybierz się z dziećmi na pobyt nad wodą lub nawet nad morze. Letnia zabawę w gorącym słońcu najlepiej smakuje w Lipno, w pobliżu którego znajduje się wiele przyjemnych plaż i Ścieżka w koronach drzew. Na Słowacji zarówno mali, jak i starsi goście będą się dobrze bawić na Liptov przy zaporze Liptovska Mara, gdzie Ty i Twoi najmłodsi będziecie zachwyceni wizyta w Archeoskanzen Havránok lub Tatralandia Aquapark.

Z wakacji nad morzem we Włoszech najbardziej ucieszą się dzieci Toskania z kilometrami piaszczystych plaż i fascynującymi zabytkami. Chorwacja dla odmiany zachwyci Cię żwirowymi plażami, ciekawymi zjawiskami przyrodniczymi i historią związaną z piratami. Wybierz się na przykład do Dalmacji z miastami Split lub Omiš.

Nawet dzieci bardzo dobrze wiedzą, co jest dobre. Dlatego nie bój się wybrać z nimi na wellness pobyt, a zobaczysz, że lubią relaksować się w jacuzzi lub saunie tak samo jak Ty. Możesz cieszyć się pobytem pełnym turystyki i relaksu, na przykład na Słowacji w Tatrach, lub w Beskidach lub w Austrii.

Nasza wskazówka: Wiele hoteli i pensjonatów oferuje zakwaterowanie z dziećmi do pewnego wieku gratis. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz korzystnie rodzinne wakacje.