Pobyty z procedurami

Lubisz być rozpieszczany? W takim razie pobyt z procedurami jest właśnie dla Ciebie. W cenie pakietu można znaleźć masaże, okłady, kąpiele, inhalacje, termoterapię oraz inne rodzaje terapii i zabiegów.

Ładowanie ofert...

razem 106 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Niemcza Wino & Spa był dla nas wyjątkowym przeżyciem. Byliśmy zachwyceni wyjątkowym połączeniem cichego i spokojnego otoczenia u podnóża winnicy, kultury wina, komfortowego zakwaterowania i nowoczesnego wellness. Doskonałą kuchnię serwowaną w hotelowej restauracji doskonale uzupełniły wyśmienite wina z tutejszej winnicy. Okolice pełne są zabytkowych miasteczek, które warto odwiedzić. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu i z przyjemnością go Wam polecamy.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Zespół sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Mieliśmy wspaniały pobyt w Hotelu Růže ****. Hotel znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji z parkingiem tuż przy punkcie. Personel był bardzo miły i reagował na potrzeby gości. Dużym plusem jest szeroka gama zabiegów relaksacyjnych i leczniczych, które są wykonywane na wysokim poziomie (szczególnie masaż pleców był naprawdę przyjemny). Naprawdę warto przyjechać i samemu spróbować tego relaksującego doświadczenia. Miłą niespodzianką była powitalna kawa i deser w hotelowej kawiarni/barku. Śniadania i kolacje były bardzo smaczne, urozmaicone i świeże. Naszemu pokojowi nie brakowało niczego poza pełnym komfortem, a wnętrza są również dobrze utrzymane, chociaż wyposażenie nie jest dokładnie najnowsze. Zdecydowanie chciałbym wrócić do hotelu ponownie.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Zespół ds. sprzedaży


Dobroczynne okłady, masaże, kąpiele lecznicze, tlenoterapia, maseczki na skórę... jeśli od dawna nie pozwalaliście sobie na rozpieszczanie, czas udać się na pobyt pełen zabiegów.

Daj się rozpieszczać w spa

Udaj się do spa na najsłynniejsze zabiegi, które wykona przeszkolony personel medyczny. Te, które są uznawane na całym świecie, można znaleźć również w Czechach i w sąsiedniej Słowacji - spa). Po lecznicze okłady błotne zapraszamy do Piešťany. Uzdrowisko Dudince zachwyci Cię różnorodnością zabiegów i zajęć sportowych.

W miastach tzw. „Trójkąta Uzdrowiskowego”, które od 2021 roku znajdują się na Liście UNESCO, możesz rozkoszować się pobytem w luksusowym hotelu, waflami uzdrowiskowymi, doskonałymi zabiegami i pięknymi zabytkami uzdrowiskowymi. Należą do nich Mariańske Łaźnie , Frantiszkowe Łaźnie i Karlowe Wary. Nawet Morawskie łaźnie Luhačovice kuszą swoją atmosferą i usługami uzdrowiskowymi.