Urlop w Harrachowie

Odwiedź to popularne miejsce w sercu Karkonoszy. Zimą przyciąga narciarstwem zjazdowym i zimowymi zabawami, a latem turyści mogą się tu dobrze bawić

Ładowanie ofert...

razem 15 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Harrachov jest jednym z popularnych miast Karkonoszy. Jest idealną bazą wypadową do odkrywania piękna Karkonoskiego Parku Narodowego, a zimą zachwyci miłośników sportów zimowych.

Każdy będzie zadowolony z pobytu w Harrachovie

Harrachov jest szczególnie dumny ze swoich mostów do skakania, na których co roku odbywają się zawody w skokach przez przeszkody. Tutaj znajdziesz również tor bobslejowy o długości 1 km, Muzeum Narciarstwa, Muzeum Górnictwa i jedną z najstarszych fabryk szkła w Czechach połączoną z Muzeum Szkła. Tutaj możesz wjechać kolejką linową na Diabelską Górę lub udać się do pięknego Wodospadu Mumlavy.

Ponadto istnieje szereg pięknych obiektów noclegowych - schronisk, przytulnych pensjonatów i luksusowych hoteli z własnym centrum wellness. Sauna, wanna z hydromasażem i basen przydadzą się po dniu pełnym pieszych wędrówek lub jazdy na nartach.