Urlop i i zakwaterowanie w Styrii

Nie tylko Graz na południu Austrii jest warte odwiedzenia. Cała Styria oferuje wiele naturalnego piękna, ale jest również nazywana „zielonym sercem Austrii”. Możesz wybrać się tutaj na lodowce, jeziora, termy, piesze wycieczki i jazdę na nartach.

Ładowanie ofert...

razem 7 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodemKieruj się na południe Austrii do pięknego regionu Styria położonego między lodowcem Dachstein i żyznymi winnicami. Region ten słusznie nazywany jest „zielonym sercem Austrii”.

Styria - zielony raj turystyki i zabytków

Głównym ośrodkiem intensywnego życia w Styrii jest miasto Graz. Daj sobie przynajmniej kilka godzin na zwiedzanie tego wspaniałego miasta, którego zabytkowe centrum znajduje się na liście zabytków UNESCO. Główną wizytówką miasta jest Zamek Eggenberg z pięknymi ogrodami i zapierającymi dech w piersiach wnętrzami, który zdecydowanie warto zobaczyć. Kolejnym pięknym zabytkiem Styrii jest klasztor benedyktynów w Admont na północy kraju. Jeśli tęsknisz za naturą, wybierz się na wycieczkę niezliczonymi szlakami pieszymi i rowerowymi. Zabiorą Cię np. nad Jezioro Aussee ze wspaniałymi panoramami w okolicę lub dolinę rzeki Mur.

Nie zapomnij zabrać nart na zimowe wakacje do Styrii. Na pewno będą Ci potrzebne w jednym z ośrodków narciarskich w pobliżu miejsca zakwaterowania. Tutejsze kurorty słyną z nowoczesnego wyposażenia i doskonałych udogodnień dla rodzin z dziećmi. Po idealnym dniu spędzonym na nartach lub pieszej wędrówce można zrelaksować się w wannie z hydromasażem lub saunie. Dlatego wybierz nocleg z własnym centrum odnowy biologicznej, a będziesz miał doskonały relaks zaledwie kilka kroków od swojego pokoju. Nawet zewnętrzny komfort zapewniają Osobiście zweryfikowane pobyty, których jakość potwierdzają bardzo pozytywne recenzje klientów Travelking.