Pobyty z obiadokolacją

Każdego ranka pobytu wzmocni Cię obfite śniadanie, a po dniu pełnym odpoczynku lub wycieczek wrócisz do miejsca noclegu, gdzie czekać będzie na Ciebie pyszna kolacja. Wyobrażasz sobie swoje wakacje w ten sposób? Wybierz opcję z niepełnym wyżywieniem.

Ładowanie ofert...

razem 693 oferty

Żaden pobyt nie pasuje do Twojego wyboru, spróbuj dostosować wprowadzone kryteria.Pobyt, w którym w pakiecie noclegowym będziesz miał wyżywienie niepełne, to spełnienie marzeń każdego podróżnika. Rano wzmocnisz się obfitym śniadaniem bezpośrednio w hotelowej restauracji, dzięki czemu starczy Ci sił na wszystkie zajęcia. Nic nie ograniczy Twojego czasu przez cały dzień, więc będziesz miał wystarczająco dużo miejsca, aby odkrywać piękno zabytkowych miast, relaksować się w uzdrowiskach czy wędrować po górach. Jeśli w ciągu dnia zgłodniejesz, możesz zatrzymać się na lunch w dowolnym miejscu - i poznać cel podróży poprzez smaki lokalnych specjałów. Po wieczornym powrocie do hotelu czeka na Państwa zastawiony stół i smaczny obiad, który przyjemnie zakończy dzień pełen wrażeń.

Śniadanie i kolacja - i wszystko, na co masz ochotę pomiędzy

Czas odgrywa ważną rolę w planowaniu dnia, zwłaszcza jeśli wybierasz się na wędrówki po górach. Dlatego idź na śniadanie jak najwcześniej, aby podołać nawet najbardziej wymagającym górom. W ten sposób poradzisz sobie z trudnymi podjazdami w słowackich górach lub nawet w górach w Austrii. Ciepła kolacja po powrocie do obiektu z pewnością przyda się po całym dniu na nogach.

Znasz to uczucie, kiedy nie chcesz nawet wyjść z basenu termalnego lub jacuzzi? Nie musisz przerywać relaksu, aby wrócić do hotelu na lunch. Pobyt w spa lub słowackich termach Podhajska tak długo, jak chcesz. W końcu lunch możesz zjeść bezpośrednio w kompleksie uzdrowiskowym, a kolacja z pewnością będzie na Ciebie czekać w miejscu zakwaterowania.

Nie będziesz miał czasu na głodowanie nawet podczas zwiedzania zabytków w historycznych miastach. Jeśli jednak podczas zwiedzania pięknego Krakowa nadal zgłodniejesz, zatrzymaj się na słynną Zapiekankę ( pieczona bagietka z grzybami i cebulą) lub polski precel Obwarzanek do jednego ze straganów tuż przy ul. Podczas swojego poznawczego pobytu we Włoszech** zwolnij dla odmiany w porze lunchu i ciesz się prawdziwą włoską „sjestą”. Delektuj się nim w jednej z lokalnych restauracji z doskonale przygotowanym makaronem, domową pizzą i kieliszkiem wina.