Urlop w Tatrach Bielskich

Piękne pasmo Tatr Bielskich otoczone jest Tatrami Wysokimi i Parkami Narodowymi Połoniny. Poznaj je dzięki gęstej sieci szlaków turystycznych i tras rowerowych. Wyjątkowy widok na rozległą okolicę uzyskasz ze Szlaku w Koronach Drzew.

Ładowanie ofert...

razem 8 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Tatry Bielskie i Wysokie zawsze były bliskie mojemu sercu. Dzięki doskonałej lokalizacji Hotelu Magura, w zasięgu ręki znajduje się wiele atrakcji przyrodniczych - gęste lasy, monumentalne szczyty górskie, szumiące wodospady. Nie trzeba nawet zabierać samochodu, do najpiękniejszych miejsc można dojechać autobusem lub pociągiem. Hotel jest przytulny i czysty, nie jest już najnowocześniejszy, ale wspaniały widok i przyjemna atmosfera rekompensują wszystko. Krótko mówiąc, jest to idealny wybór na aktywny wypoczynek zimą i latem.”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingowy team

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Tatry Bielskie urzekają od pierwszego wejrzenia białymi skałami wapiennymi i łupkowymi oraz kwitnącymi łąkami. Choć położone są obok dwóch pięknych parków narodowych Wysokie Tatry i Pieniny, ich piękno i różnorodność zdecydowanie im dorównują.

Czego możesz się spodziewać podczas pobytu w Tatrach Bielskich?

Miejscowość Ždiar jest świetną bazą wypadową dla turystów, narciarzy biegowych i narciarzy. Bezpośrednio w nim można odwiedzić Muzeum Ludowe – Ždiarsky dom, gdzie można dowiedzieć się więcej o historii i życiu tutejszych mieszkańców. Ośrodek Bachledka Ski & Sun zachwyci Cię o każdej porze roku: latem możesz pojeździć na najdłuższym torze bobslejowym w Tatrach, zimą możesz pojeździć na nartach na łącznie 10 stokach. Z centrum można również dostać się na Chadżer w Koronach Bachledki.

Jeśli tęsknisz za odpoczynkiem i zabawą w wodzie podczas wakacji w Tatrach Bielskich, wybierz się do pobliskiego Thermal Parku Vrbov. Możesz cieszyć się doskonałym wypoczynkiem każdego dnia wakacji bezpośrednio w swoim zakwaterowaniu. Wystarczy, że zarezerwujesz pobyt w zakwaterowaniu z własnym centrum wellness.