Pobyty w wyjątkowych kwaterach

Chcesz przeżyć niesamowity pobyt, który będzie naprawdę niezwykłym przeżyciem? Wybierz się do jednego z wyjątkowych hoteli, pensjonatów lub domków letniskowych. Rozkoszuj się tu nie tylko luksusem, ale również designerskimi pokojami, wyśmienitym jedzeniem, doskonałą lokalizacją i być może idealnym wypoczynkiem w strefie wellness czy podczas zabiegów. Wybraliśmy dla Ciebie najbardziej niesamowite oferty!

Ładowanie ofert...

razem 33 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Grand Jules Boat położony jest nad brzegiem Dunaju, co czyni go doskonałym miejscem do zwiedzania Budapesztu. Nasz pokój był mały, ale wystarczający, ze wspaniałym widokiem na parlament i most Széchenyi lánchíd. W ramach pakietu otrzymaliśmy obfite śniadanie w formie bufetu. Delektowaliśmy się jajecznicą i słodkimi wypiekami. Moja przyjaciółka była pod wrażeniem ciepłych rogalików. Personel był bardzo miły. Nasz jedyny zarzut to hałas powodowany przez innych gości spacerujących po górnym tarasie statku. Ogólnie jednak byliśmy zadowoleni z naszego pobytu. Dla tych, którzy szukają nietypowego zakwaterowania w dobrej lokalizacji z bezpłatnym parkingiem, zdecydowanie polecamy ten pobyt.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Obsługa klienta


Każdy wyjazd ma w sobie coś magicznego, ale są też naprawdę wyjątkowe miejsca, których wizyty nigdy nie zapomnisz. Jeśli pragniesz naprawdę wyjątkowych wrażeń z podróży, wybierz się na pobyt do wyjątkowych miejsc.

Czym różnią się wyjątkowe miejsca zakwaterowania?

Wyjątkowe obiekty noclegowe wyróżniają się na tle innych wyjątkową lokalizacją, oryginalnym lub luksusowym wyposażeniem czy też możliwością doznań, których nie można doświadczyć gdzie indziej. Krótko mówiąc, są to miejsca, w których od razu się zakochasz za czarujący klimat, designerskie wyposażenie, szeroki wachlarz profesjonalnych usług czy najlepszą gastronomię.

Oryginalny prezent dla Twoich bliskich

Wybierając wyjątkowe zakwaterowanie, po prostu nie możesz się pomylić. Wyjątkowe miejsca noclegowe to także idealny prezent dla Twoich bliskich, który pokaże im, jak wiele dla Ciebie znaczą. Podaruj bliskiej osobie niesamowity pobyt i ciesz się niezapomnianymi chwilami razem.