Wakacje na Dolnych Morawach

Dolne Morawy są niezwykle atrakcyjnym miejscem turystycznym o każdej porze roku. Latem tereny u podnóża Kralickiego Śnieżnika (1424 m n.p.m.), rozciągające się między Górami Orlickimi a Jesionikami, kuszą do pieszych, rowerowych i hulajnogowych wycieczek po plątaninie oznakowanych szlaków. Jeśli wybierasz się do Dolní Moravy z dziećmi, odwiedź niezliczone atrakcje przygotowane właśnie dla nich - zachwyci je tor górski i bobslejowy, Adrenalin Park, a zwłaszcza popularna Ścieżka w Chmurach Dolní Morava z imponującą wysokością 55 metrów i panoramicznym widokiem na okolicę. Zimą Dolní Morava zamienia się w raj dla miłośników sportów zimowych. Krajobraz można odkrywać na wielu trasach do narciarstwa biegowego. A może wolisz jeździć na nartach na wspaniałych stokach ośrodka narciarskiego Dolní Morava?

Ładowanie ofert...

razem 1 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Dolní Morava to ośrodek rekreacyjny u podnóża góry Králický Sněžník w pobliżu granicy z Polską. Tętni życiem zarówno latem, jak i zimą - pobyt w tej okolicy będzie przyjemnością dzięki połączeniu piękna przyrody, aktywności na świeżym powietrzu (w tym tych bardziej adrenalinowych) i relaksu.

Kiedy wybrać się na Dolne Morawy?

Jeśli wybierzesz się tu zimą, będziesz mógł wybierać spośród kilku ośrodków narciarskich w okolicy. Dla narciarzy, snowboardzistów, narciarzy biegowych i skialpinistów to miejsce jest idealne. W tym przypadku polecamy poszukiwanie pobytów narciarskich. Latem nie można przegapić wędrówek Sky Bridge lub Cloud Trail, które zapewnią zapierające dech w piersiach widoki na okoliczne góry i krajobrazy. Wśród atrakcji przyrodniczych polecamy spacer do wodospadów Małej Morawy lub wędrówkę na Králický Sněžník. Odpowiedź na pytanie zawarte w tytule jest jasna: anytime.

Dla tych, którzy szukają odpoczynku i relaksu, Dolna Morawa oferuje również wiele opcji wellness i relaksu. Lokalne centra odnowy biologicznej i uzdrowiska oferują szeroką gamę zabiegów, masaży i rytuałów saunowych, które pomogą zregenerować siły i naładować akumulatory po aktywnościach na świeżym powietrzu. Wyszukaj pobyty z wellness, których mnóstwo znajdziesz na Travelking.