Pobyty i zakwaterowanie z prywatnym wellness

Lubisz wylegiwać się w wannie z hydromasażem lub saunie, a jednocześnie pragniesz spokoju i prywatności, by móc porządnie odpocząć? Możesz zrelaksować się w prywatnym wellness i nikt i nic nie będzie Ci przeszkadzać.

Ładowanie ofert...

razem 85 oferty


Wszyscy znamy nieprzyjemne uczucie oczekiwania na pustą wannę w centrum odnowy biologicznej lub szukania wolnego miejsca w przepełnionej saunie. Wystarczy! Ciesz się relaksem tylko dla siebie i bliskiej Ci osoby i zarezerwuj pobyt z prywatnym wellness. Odpoczniecie tam tylko we dwoje, gdzie nikt będzie Wam przeszkadzał.

Zrelaksuj się bez przeszkód w prywatnej strefie wellness

Chcesz podarować sobie i swojej ukochanej coś wyjątkowego na rocznicę lub urodziny? Świece czy kwiaty w wazonie nie zapewnią Ci prawdziwego romansu. Poświęć jej raczej chwile wspólnego dobrego samopoczucia w formie romantycznego pobytu wellness. Jeśli obejmuje również prywatne wejście do centrum odnowy biologicznej, możecie wspólnie cieszyć się niezakłóconym relaksem w jacuzzi lub saunie.

Możesz także sprawić, że chwile odpoczynku będą wyjątkowe dzięki innym usługom. Śledźcie pakiety pobytowe naszych wellness, a przekonacie się, że prywatne wellness to nie jedyna przyjemność. W niektórych hotelach i pensjonatach można również skorzystać z masażu lub *zabiegów relaksacyjnych *.