Luksusowe pobyty

Chcesz spędzić luksusowe wakacje? Wybierz spośród hoteli, które osobiście dla Ciebie wybraliśmy, bo szczycą się luksusowymi wnętrzami, świetnym jedzeniem, a niektóre także świetnym wellness. Podaruj sobie luksus w atrakcyjnych cenach.

Ładowanie ofert...

razem 133 oferty


Każdy wyobraża sobie coś innego, kiedy myśli o słowie „luksus”. W Travelking mamy dokładne wyobrażenie o tym, jak powinny wyglądać luksusowe pobyty i wybieramy je według ścisłych kryteriów. Jeśli chcesz pojechać na wakacje naprawdę pierwszej klasy lub szukasz pięknego prezentu w postaci wypoczynku, wybierz z naszej oferty luksusowych pobytów w Czechy, ale także w Słowacji, Austria , Polska lub Węgry .

Co sprawia, że ​​hotel jest naprawdę luksusowy?

Aby hotel lub pensjonat mógł zostać zakwalifikowany jako luksusowy, musi najpierw spełnić kilka warunków. Pierwsze wrażenie jest tylko jedno, dlatego ważne jest, aby hotel od pierwszego wejrzenia przyciągał wzrok komfortowymi pokojami i doskonałą obsługą. Zwracamy również uwagę na gwiazdki przy nazwie hotelu - ich idealna liczba to 3 do 5. Ważna jest również długa ważność kuponu, dzięki czemu możesz wybrać się na pobyt w dowolnym momencie. Zaletą jest własne centrum odnowy biologicznej dla doskonałego relaksu. O jakości wybranych hoteli często świadczą również pozytywne oceny klientów.

Jeśli chcesz mieć jeszcze większą pewność, że Twój pobyt będzie idealny, zwróć uwagę na znak "Osobiście zweryfikowane" przy wyborze. Świadczy to o tym, że co najmniej jeden członek zespołu Travelking osobiście odwiedził obiekt noclegowy i spędził tam udane wakacje.