Luksusowe pobyty w Austrii

Wakacje i wypoczynek w luksusowych i designerskich hotelach w Austrii mogą zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Personel hotelowy i obsługa zapewnią Państwu pobyt, po którym trudno będzie wrócić do domu.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Bardzo podobał nam się pobyt w pensjonacie SUN z naszą rodziną. Niewielka miejscowość Gaming położona jest w malowniczym krajobrazie otoczonym lasami, a miejsce to jest świetną bazą wypadową na wycieczki rowerowe po okolicy. Pensjonat odwiedziliśmy w środku lata, więc od razu udaliśmy się na miejscowy basen, który oferuje wiele atrakcji dla osób w każdym wieku. Zaletą tego rodzinnego pensjonatu są jego czescy właściciele. Pani właścicielka była przychylna naszym prośbom i zapoznała nas ze wszystkimi możliwościami, jakie oferuje ich obiekt. Kolejnym plusem jest stosunkowo dobra dostępność z Czech (w ciągu trzech godzin jazdy od naszego miejsca na Morawach Południowych).”

František Jordán
František Jordán
Zespół marketingowy
Zweryfikowane przez Travelking

“Bardzo podobał nam się nasz pobyt pomimo złej pogody. Personel hotelu był bardzo miły i łatwo porozumieliśmy się po angielsku. Wszystko, co mieliśmy w pakiecie, zostało nam zaoferowane od razu. Pokój był absolutnie wystarczający, czysty i wygodny. Balkon był miłym bonusem. Największą atrakcją było zdecydowanie jedzenie - naprawdę wszystko nam smakowało i było tak dużo jedzenia, że prawie nie mogliśmy wszystkiego zjeść. Główną rzeczą, którą wykorzystaliśmy z pakietu, była karta rabatowa SommerCard, która zapewniła nam bezpłatny wstęp do wielu miejsc. A największe doświadczenie? Zdecydowanie Grossglockener Hochalpenstrasse, wysokogórska droga. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Zespół marketingowy


Urlop w Austria zawsze wiąże się z najwyższej klasy usługami i komfortem! Niezależnie od tego, czy chcesz dać się porwać zabytkom i historii Wiednia lub Salzburga, udać się w góry na Alpy lub Taury wędrówkę, czy też zimą na urlop narciarski, Austria jest zawsze doskonałym wyborem!

Pobyt w Austrii w luksusowym hotelu

Aby naprawdę cieszyć się pobytem, wybierz z naszej oferty luksusowe pobyty w Austrii. Tylko kilka hoteli znalazło się w tej selekcji i musiało spełnić kilka warunków. 3 lub 4 gwiazdki, doskonała lub świetna ocena naszych klientów (co najmniej 4/5), komfortowe pokoje i pierwszorzędny serwis, w większości przypadków także długa ważność vouchera, dzięki czemu można wybierać spośród wielu różnych terminów oraz własne centrum wellness dla doskonałego relaksu.

Jeśli chcesz mieć jeszcze większą pewność, że Twój pobyt będzie idealny, zwróć uwagę także na znak "osobiście zweryfikowane", który jest potwierdzeniem, że przynajmniej jeden członek zespołu Travelking osobiście odwiedził hotel i spędził w nim wspaniały urlop.