Pobyty w mieście Dudince

Dudince to małe uzdrowisko na południu Słowacji, które znane jest przede wszystkim z leczniczych źródeł mineralnych. Oprócz znanych uzdrowisk, Dudince charakteryzuje się również całoroczną przyjemną pogodą, ponieważ jest to miasto z największą liczbą słonecznych dni na Słowacji.

Ładowanie ofert...

razem 2 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Popularne uzdrowisko termalne Dudince znajduje się w regionie południowa Słowacja słynącym z wielu słonecznych dni i doskonałego wina. W uzdrowisku można również cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem w leczniczej wodzie, która przywróci zdrowie. Dlatego zarówno seniorzy, jak i młodsze pokolenia uwielbiają pobyt w Dudince.

Ciesz się relaksem w termach z winem w dłoni

Gdy tylko przyjedziesz do uzdrowiska Dudince, będziesz zachwycony wszechobecną ciszą, spokojem i swobodną atmosferą uzdrowiska. Zrelaksujesz się nie tylko podczas kąpieli w kąpielisku termalnym, ale także spacerując po terenie uzdrowiska. Tutaj możesz zobaczyć rzadko spotykane trawertyny Dudina lub łaźnie rzymskie wykute w skale, które wciąż są owiane tajemnicą. Po słynne lokalne wino udaj się na przykład do wyjątkowej piwnicy z winami wykutej w skale w miejscowości Mackáš.

Ale głównym celem wszystkich odwiedzających Dudince jest uzdrowisko termalne z leczniczą wodą, która ma skład podobny do wody źródlanej z Vichy we Francji. Kąpiele w wodzie Dudin mają dobroczynne działanie w leczeniu układu ruchu, chorób reumatycznych, układu sercowo-naczyniowego czy chorób zawodowych. Ciesz się jego efektami bezpośrednio podczas kąpieli lub zafunduj sobie kurację procedury. Skorzystaj z centrum odnowy biologicznej, na przykład bezpośrednio w miejscu zakwaterowania.