Urlop w Mariańskich Łaźniach

Odkryj dobroczynną moc leczniczych źródeł. Zadbane parki, piękna architektura, piękno wszechobecnej przyrody, a także chlubna przeszłość. Tym wszystkim możesz cieszyć się w Mariańskich Łaźniach, podobnie jak w lokalnych źródłach.

Ładowanie ofert...

razem 23 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Bardzo podobał nam się nasz pobyt. Przy zameldowaniu przywitała nas energiczna recepcjonistka, która oprowadziła nas po hotelu i odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. Pokój był przestronny z pięknym widokiem z balkonu. Muszę pochwalić lokalnego szefa kuchni, ponieważ jedzenie było naprawdę pyszne! Podobał nam się również relaks w basenie i zabiegi zdrowotne. Zdecydowanie polecamy wizytę w pięknej kolumnadzie spa, aby posłuchać śpiewającej fontanny.”

Elena Řepová
Elena Řepová
Junior Sales Manager

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Mariańskie Łaźnie należą do jednego z 3 klejnotów tak zwanego trójkąta uzdrowiskowego, do którego należą również Karlowe Wary i Františkove Łaźnie

Na doskonały pobyt uzdrowiskowy w „Marianek”

Turyści udają się do Mariańskich Łaźni przede wszystkim po źródła mineralne, wafle uzdrowiskowe, spacery kolumnadami z ciekawą architekturą, niekonwencjonalną Śpiewającą Fontannę, a także piękne łaźnie rzymskie z basenami i saunami. Poza tym znajdziesz tu piękną przyrodę – z centrum w mgnieniu oka dotrzesz do lasu lub wjedziesz kolejką linową na szczyt wzgórza, które oprócz pięknych widoków kryje w sobie pole z jeleniami i Park Miniatur Boheminium.

Będziesz cieszyć się komfortowym pobytem ze śniadaniem, obiadokolacją i pełnym wyżywieniem, ale także mnóstwem relaksu. Większość hoteli i pensjonatów oferuje własne centrum odnowy biologicznej lub bogaty wybór zabiegów takich jak masaże, inhalacje, kąpiele i okłady.