Urlop w Beskidach

Beskidy rozciągają się na trzy państwa. Zdobywaj tutejsze szczyty. Możesz także jeździć na nartach po wspaniałych stokach lub spacerować po lokalnych wzgórzach i stokach.

Ładowanie ofert...

razem 5 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Beskidy rozciągają się na trzech państwach - Słowację, Czechy i Polskę. Jeśli znasz już słowacką i czeską stronę gór, możesz też wybrać się na naszą stronę. Czeka tu na Ciebie piękna przyroda i ciekawe zajęcia.

Beskidy - raj dla miłośników pieszych wędrówek i sportów zimowych

Najpopularniejszymi aktywnościami w Beskidach są wędrówki po rozgałęzionej sieci szlaków turystycznych. Wśród turystów zdecydowanie najbardziej poszukiwana trasa to do dwukilometrowego czesko-polskiego grzbietu narodowego góry Wielki Stożek i Wielka Czantoria, na znajdowanie się znany punkt widokowy. Można też odwiedzić największy szczyt polskich Beskid - Babią Górę (1725 m n.p.m.). Zima daj się skusić na narty w Ośrodku Narciarskim Szczyrk lub w Ośrodku Narciarskim Czantoria - Ustroń, lub eksplorować polskie Beskidy na biegach .

Po dniu spędzonym na wędrówkach lub zimowych wędrówkach zafunduj sobie solidną ulgę w Aquapark Tropikana, położony w Wiśle. Podczas gdy Ty relaksujesz się w basenach lub w saunie, Twoje dzieci mogą pobawić się na 5 zjeżdżalniach. Jeśli chcesz odpocząć w bardziej kameralnej atmosferze, zarezerwuj pobyt z dostępem do wellness i zrelaksuj się w jacuzzi lub saunie bezpośrednio w miejscu podłoża.