Pobyty blisko stoków

Załóż buty narciarskie w miejscu zakwaterowania, otwórz drzwi, załóż narty i jedź. Bez dźwigania wiecznie spadającego sprzętu i niezdarnego chodzenia na nartach. To najlepszy rodzaj zimowego zakwaterowania. Wybierz z naszej oferty pobyty blisko stoków (100 - 1500 metrów od stoków).

Ładowanie ofert...

razem 197 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Flora*** był świetnym wyborem na mój pierwszy pobyt w Mariańskich Łaźniach. Dzięki jego lokalizacji byliśmy dosłownie kilka kroków od najbliższej kolumnady. Pokój był mniejszy, ale nowoczesny i czysty. Byliśmy również mile zaskoczeni jedzeniem, zwłaszcza trzydaniowymi kolacjami, podczas których do wyboru były 4 dania główne. Z pobliskich wycieczek zdecydowanie polecam wizytę w Parku Boheminium, gdzie można zobaczyć miniatury wszystkich najpiękniejszych budynków Republiki Czeskiej. ”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Content Marketing Manager


Wszyscy to kochamy - zaśnieżone i świeżo przygotowane trasy, mróz na twarzy i powoli ruszające wyciągi i kolejki linowe. Ale stoki szybko się zapełniają i płynna jazda nagle zamienia się w unikanie niezdarnych początkujących i dzieci. Unikaj zatłoczonych ośrodków narciarskich i zatrzymaj się w hotelu lub pensjonacie blisko stoków! Dzięki temu każdego ranka będziesz pierwszy na stoku i będziesz mógł cieszyć się pięknie przygotowanym śniegiem, zanim wzburzą go narty innych.

Gdzie wybrać się na najlepszy nocleg w pobliżu stoków?

Do najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Czechach zdecydowanie należą te w Beskidach lub w Jesenikach. W Polsce lub Słowacji w Tatry a jeśli chcesz pojeździć po mniej zaludnionych stokach, które pod wieloma względami dorównują tatrzańskim, wybierz się na narty na Orawę**.

Jeśli jednak szukasz naprawdę najlepszych wrażeń z jazdy na nartach i najnowocześniejszych kolejek linowych, Twoje kroki na pewno pójdą do Austria. Tutejsze Alpy, Karyntia i Taura są poszukiwane przez entuzjastycznych narciarzy z całego świata i nic dziwnego. Zadowolony będziesz również z jakości obsługi w tutejszych hotelach i pensjonatach.