Urlop na Węgrzech

Węgry to często zaniedbywany, ale bardzo ciekawy kierunek turystyczny. Nigdzie indziej nie można znaleźć tak wielu uzdrowisk termalnych, zabytków historycznych i regionów winiarskich razem wziętych. Jeśli szukasz luksusowych wakacji, Węgry będą dla Ciebie odpowiednim miejscem.

Ładowanie ofert...

razem 144 oferty


Na Węgrzech przez cały rok można cieszyć się relaksem w gorących źródłach termalnych, które tryskają tu od setek lat. Pobyty uzdrowiskowe należą do najlepszych na Węgrzech właśnie ze względu na dużą liczbę wysokiej jakości uzdrowisk, które są popularne wśród zakochanych par, rodzin z dziećmi i starszych. Do największych i najpopularniejszych uzdrowisk należą Bükfürdő, Sárvár, Györ lub Mosonmagyaróvár.

Wyjątkowe wrażenia zapewni uzdrowisko jaskiniowe Miskolc Tapolca lub uzdrowisko Egerszálok, gdzie kąpać się z widokiem na piękne solne wzgórze Możesz także zafundować sobie wakacje nad jeziorem Hévíz, największym jeziorem termalnym w Europie.

Na Węgrzech zachwyci Cię nie tylko kąpiele termalne, ale także luksusowe hotele z ofertą wellness, która z łatwością zajmuje kilka pięter. Opcja nocleg na zamku to tylko wisienka na torcie.

Historyczny Budapeszt dla turystów i romantyków

Stolica Budapeszt jest jednym z najpiękniejszych miast w Europie. Odwiedzając tę ​​naddunajską metropolię nie można ominąć wspaniałego Pałacu Królewskiego czy gmachu parlamentu, polecamy też odwiedzenie któregoś z tutejszych uzdrowisk. Gdzie jeszcze znajdziesz kąpiele termalne w samym centrum dużego miasta? Być może zainteresuje Cię także Tropicarium z mnóstwem egzotycznych zwierząt.

W jednym ze sprawdzonych hoteli oferowanych przez nas możesz cieszyć się pobytem w Budapeszcie jeszcze bardziej komfortowo. Pakiet może również obejmować wstęp do spa, wellness lub inne niezwykłe przeżycie. Wystarczy wybrać z naszej różnorodnej oferty.

Wakacje nad Balatonem i pobyty dla rodzin na Węgrzech

Węgry to kraj, do którego można jechać z całą rodziną. Takie wakacje nad Balatonem nie należą już do przeszłości, wokół jeziora powstało wiele pięknych hoteli wellness. Balaton jest świetny nie tylko do pływania i uprawiania sportów wodnych, ale również rowerzyści odzyskają tu rozsądek.

Na Węgrzech można znaleźć także hotele przyjazne dzieciom, do których nie trzeba się bać przyjechać nawet z najmniejszymi dziećmi. Jeśli natomiast wybieracie się we dwoje, zaplanujcie piękne romantyczne wakacje.