Pobyty w Mezőkövesd

Węgierskie miasto Mezőkövesd położone jest w północno-wschodniej części kraju, zaledwie 22 km od słynnego uzdrowiska Eger. Samo Mezőkövesd słynie z łaźni termalnych, obok których znajduje się również aquapark. Można więc zrelaksować się i dobrze bawić w leczniczej wodzie przez cały rok.

Ładowanie ofert...

razem 5 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Węgry są szczególnie znane ze swoich miejscowości uzdrowiskowych i Mezőkövesd nie jest inaczej. To malownicze miasto w północno-wschodnich Węgrzech jest atrakcyjnym miejscem dla turystów szukających relaksu, autentycznej węgierskiej atmosfery i węgierskiego dziedzictwa kulturowego. Miasto to słynie bowiem przede wszystkim z kąpieli termalnych, bogatego folkloru i tradycyjnego rzemiosła.

Wspaniały relaks w Mezőkövesd

Jeśli podróżujesz tak daleko, odkręć się mocno! Zarezerwuj pobyt z nieograniczonym wellness lub przejdź bezpośrednio do zakwaterowanie bezpośrednio połączone ze spa. Najsłynniejsze Zsora Spa jest jednym z największych uzdrowisk termalnych na Węgrzech, a jego wody mineralne mają korzystny wpływ na ciało i umysł. Skorzystaj z pobytu, który obejmuje **wstęp do tych łaźni termalnych.

Ale jeśli twoje wakacje to nie tylko wylegiwanie się, ale chcesz dodać trochę ruchu do swojego życia, poszukaj pobytów z wypożyczalnią rowerów. Możesz jeździć na nich aż do Tiszta-szín víztározó - sztucznego jeziora, które służy jako teren rekreacyjny i zapewnia możliwości kąpieli, sportów wodnych i relaksu. Tutaj możesz cieszyć się spokojnym dniem na plaży, spacerem wokół jeziora lub skorzystać z aktywności wodnych w ofercie.