Pobyty z fitness

Nawet na wakacjach nie należy zaniedbywać kondycji fizycznej. Niezależnie od tego, czy poranna gimnastyka jest Twoim ulubionym rytuałem, czy po prostu chcesz się trochę rozciągnąć po całym dniu, nasze bezpłatne pobyty fitness są dla Ciebie.

Ładowanie ofert...

razem 310 oferty


Próbujesz zadbać o formę lub nie wyobrażasz sobie dnia bez codziennych ćwiczeń na siłowni? Ze swojego planu treningowego nie musisz rezygnować nawet na wakacjach, wystarczy spojrzeć na naszą ofertę hoteli i pensjonatów z centrum fitness. Cieszyć się może również fakt, że w wielu z nich dostęp do fitness w obiekcie jest bezpłatny.

Gdzie znajdziesz idealne zakwaterowanie z centrum fitness?

Wakacje w spa to dobre samopoczucie i zdrowy styl życia. Jeśli obejmuje to również ćwiczenia z hantlami lub maszynami, poćwicz w centrum fitness bezpośrednio w hotelu spa. Przyjemną nagrodą po wysiłku fizycznym może być relaksujący masaż, zabieg lub odpoczynek w jacuzzi.

Nie przegapisz wystarczającej ilości ćwiczeń, nawet jeśli podczas pobytu w górach zła pogoda dopadnie Cię jeszcze przed wyjściem z pokoju. Wiele hoteli i pensjonatów w Alpach, Tatrach i np. w Górach Izerskich posiada własne centrum fitness, dzięki czemu można poćwiczyć pod dachem.

Niemal na pewno nie grozi ci deszcz podczas letnich wakacji nad morzem. Tutaj, oprócz relaksu na plaży, można oddać się nietradycyjnym doznaniom sportowym, a zamiast pocić się na bieżni, pobiegać po plaży o wschodzie słońca. Zakończ biegową rutynę pływaniem w morzu i dokończ resztę treningu w klimatyzowanym centrum fitness.