Ciesz się w pełni Beskidami w środku historycznej wsi Hukvaldy, miejsca narodzin kompozytora Leoša Janáčka. W bezpośrednim sąsiedztwie można podziwiać piękną przyrodę, polowania na jelenie, zamek i inne atrakcje. W Hotelu Hukvaldy *** można również korzystać z niepełnego wyżywienia i wellness z basenem, jacuzzi i saunami. Nie zapomnij pogłaskać lisa Przebiegłego na szczęście i skosztować pysznego wołoskiego frgala z miejscowej piekarni!

Czy wiedziałeś o tym...?

Pierwotnie na miejscu hotelu stał stary, zrujnowany budynek z bogatą historią. Obecny właściciel pan Holub zdecydował się na jego zakup i choć kosztowało to wiele wysiłku wraz z synem prowadzi tu odnoszący sukcesy hotel od ponad 12 lat - Hotel Hukvaldy **\ *.


O zakwaterowaniu

Rodzinny Hotel Hukvaldy *** znajduje się w miejscowości o tej samej nazwie pod Beskidem Morawsko-Śląskim. Hukvaldy są najbardziej znane jako miejsce narodzin muzycznego geniuszu Leoš Janáček.

Nie zapomnij pogłaskać pomnika Viški Bystrouški na szczęście, idąc przez park jeleni lub do zamku Hukvald. Można też wybrać się na wycieczkę do pobliskiej Kopřivnicy (9 km), Štramberki (12,4 km) lub kolejką linową na Pustevny (15,4 km). Zimą polecamy jazdę na nartach w regionie narciarskim Palkovice (11 km).

Gdzie będziesz spał?

Zostaniesz zakwaterowany w jednym z 24 nowoczesnych pokoi, które wyposażone są w telewizor i łazienkę. W wybranych pokojach z podwójnym łóżkiem czeka na Ciebie również minibar.

Co ci się spodoba?

W hotelowej restauracji można zjeść śniadania w formie bufetu oraz serwowane obiadokolacje, które można wybrać z 3 dań. Latem można delektować się posiedzeniem na słonecznym tarasie.

Gdzie się zrelaksujesz?

Na zasłużony relaks zapraszamy do pięknego hotelowego basenu z biczami masującymi, przeciwprądem i innymi atrakcjami. Centrum odnowy biologicznej obejmuje jacuzzi z masażem powietrznym i wodnym, saunę fińską i na podczerwień.

Możesz także zafundować sobie masaż, a żeby nie stracić formy na wakacjach, możesz odwiedzić hotelowy fitness.

Hotel Hukvaldy ***

Hotel Hukvaldy ***

Hukvaldy 24 , Hukvaldy
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
HOTEL HUKVALDY s.r.o. PESEL: 25351397


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Częsciowo
Parking
Parking za 50 Kč/noc

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Jacuzzi
Sauna
Możliwość procedur
Restauracja
Fitness
Pokój konferencyjny
Wellness
Basen wewnętrzny

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,1 km
Przystanek
100 m
Stok narciarski
11 km
Narciarstwo biegowe
22 km

Tipy na wycieczki

Beskidy

Beskidy Tip na pobyt

Malowniczy Beskid Morawsko-Śląski, jak sama nazwa wskazuje, położony na pograniczu Moraw i Śląska, cieszy się coraz większą popularnością wśród przyjezdnych. Nic dziwnego - góry i lasy, zabytki, piękna przyroda i mnóstwo atrakcji - Beskidy mają naprawdę wiele do zaoferowania.

Co trzeba zobaczyć w Beskidach:

  • Łysa Góra
  • Ermitaże
  • Tatrzańskie Muzeum Techniki Kopřivnice

Turyści i rowerzyści nie powinni przegapić szczytu Wielki Javorník, Bíla lub Radhošť z pomnikiem legendarnego Radegasta, miłośnicy zabytków i historii nie powinni przegapić Wołoskiego skansenu w Rožnovie pod Radhoštěm, Štramberku lub szopka wołoska, zamek Hukvaldy lub zamek Frydeck. Znaczące jest również miasto Příbor, gdzie urodził się lekarz-neurolog i twórca psychoanalizy Zygmunt Freud i gdzie do dziś znajduje się jego miejsce urodzenia.

Więcej informacji
Pustevny
Pustevny
Szlak Valaška
Szlak Valaška
Hukvaldy
Hukvaldy