Urlop w Tauplitz

Tauplitz na terenie tzw. Komnaty Solnej oferuje warunki do idealnego wypoczynku. Z świetnym teren narciarskim dla narciarzy, piękną przyroda dla turystów, blisko jest jezioro Grundlsee i termy w Bad Mitterndorf. Zafunduj sobie beztroski urlop.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodemTauplitz to wieś położona w Styrii, którą wielu uważa za idealne miejsce na narty. Wspaniałe wakacje można przeżyć w Tauplitz o każdej porze roku. Daj się więc skusić licznym szlakom turystycznym prowadzącym wokół górskich jezior i łąk w wysokie góry lub wybierz się na zwiedzanie okolicy na rowerze.

Zakochasz się w Tauplitz w każdym sezonie

Tauplitz leży na terenie tzw. komory solnej, która słynie z charakterystycznych pasm górskich i jezior. Możesz je odkrywać na popularnych trasach rowerowych prowadzących od zamku Trautenfels w Ennstal przez bagna Laasen i narodowy rezerwat przyrody Ödense. Możesz także dostać się nad jezioro Grundlsee lub jezioro Hallstatt. Zafunduj sobie doskonały wypoczynek po wędrówkach w Bad Mitterndorf Spa.

Zimą cały obszar należy do sportów zimowych. Wybierz się tutaj na pobyt na nartach i ciesz się jazdą na nartach na ponad 40 km tras. Tutejszy ośrodek zachwyci zarówno początkujących i rodziny z dziećmi, jak i doświadczonych narciarzy oraz miłośników freeride. Na narciarzy biegowych czeka tu trasa Freiberg.