Hotel w aquaparku

Należysz do miłośników wodnych zabaw, a czy baseny lub zjeżdżalnie wodne zrobią na Tobie wrażenie? W naszej ofercie mamy wiele hoteli, które znajdują się tuż przy parkach wodnych lub w odległości kilku minut jazdy samochodem.

Ładowanie ofert...

razem 171 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt bardzo nam się podobał, zdecydowanie następnym razem zostalibyśmy dzień dłużej. Największą zaletą pensjonatu Quatro jest niewątpliwie fakt, że znajduje się on w bliskiej odległości od basenu termalnego. Eliminuje to zmartwienia związane z koniecznością dojazdu samochodem lub długim spacerem, co może być dużym plusem dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Podobało nam się również śniadanie z urozmaiconym wyborem dań. Zdecydowanie możemy polecić miasto Stupava i jego piękny park.”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Zespół ds. sprzedaży


Niezależnie od tego, czy wybieracie się na pobyt pełen zabawy nad wodą we dwoje, czy z całą rodziną, noclegi w pobliżu aquaparku na pewno się przydadzą. W końcu najlepiej bawić się w basenach, jeśli masz je w niewielkiej odległości od hotelu, a jeszcze lepiej – bezpośrednio w miejscu zakwaterowania.

Gdzie na najlepsze wakacje w aquaparku?

Królestwo term i parków wodnych to zdecydowanie Węgry. Duże tereny z licznymi basenami i zjeżdżalniami można znaleźć zarówno w małych miejscowościach wypoczynkowych, jak i w historycznych miastach znanych ze swoich zabytków. Jednym z nich jest na przykład Esztergom na granicy ze Słowacją, gdzie oprócz pluskania się w basenach można również skorzystać z wizyty w słynnej bazylice.

Parków wodnych nie brakuje nawet na Słowacji. Najbardziej znane znajdują się w Liptowie oraz w pobliżu Tatr Wysokich , dzięki czemu można zrelaksować się w Aquaparku Tatralandia, Thermalparku Vrbov lub Aquacity Poprad, z których można korzystać bezpośrednio po wędrówkach po górach. W Dunajskiej Środzie można nawet zatrzymać się w hotelu bezpośrednio połączonym z termami i przejść korytarzem do basenów.

Baw się w basenach i atrakcjach wodnych również w Czechach, gdzie wśród rajów wyróżnia się Aquapark w Libercu rozrywki wodnej . Ale jeśli nie masz nic przeciwko podróżowaniu trochę dalej, aby przeżyć niecodzienne wrażenia, udaj się do Slowenii**, gdzie znajdziesz hotele połączone z parkami wodnymi w pięknej przyrodzie .