Urlop w spa

Dzięki zakwaterowaniu bezpośrednio połączonemu ze spa, odpoczynek i lecznicze peelingi masz na wyciągnięcie ręki. Do basenów z wodą ze źródeł termalnych nie trzeba daleko jechać, wystarczy przejść kilka metrów od pokoju i oddać się przyjemności spa.

Ładowanie ofert...

razem 33 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Polecam Greenfield Hotel Golf & Spa każdemu, kto chce uzyskać to, co najlepsze za swoje pieniądze. Jeśli pojedziesz z rodziną, program dla Twoich dzieci będzie doskonale przygotowany. Z kolei pary będą cieszyć się relaksującą, a zarazem bardzo romantyczną atmosferą centrum wellness – jesienią w basenach od późnego popołudnia, gdy na zewnątrz jest już ciemno, pięknie rozświetlają się światła. Zdecydowanie musisz spróbować zjeżdżalni wodnej, nie martw się, będzie to niezapomniane przeżycie! Polecam do odwiedzenia park przygód Kristálytorony i Arboretum w Seleste, na pewno nie pożałujesz. I musiałam obiecać córce, że wrócimy tu latem przyszłego roku. :)”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Kierownik zespołu sprzedaży na Węgry
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Thermana Park Laško **** był jednym słowem fantastyczny. Jak tylko przyjechałem, byłem oczarowany otwartymi przestrzeniami, nowoczesnym designem i idealną czystością. Pokój był przestronny, dobrze wyposażony i cichy. Dzięki wysokiej jakości materacowi każdej nocy miałem wspaniały sen. W okolicy jest wiele wspaniałych miejsc na wycieczki, ale ogromny park wodny ze spa sprawia, że pobyt jest przyjemny przy każdej pogodzie. Hotel jest idealny zarówno na aktywne, jak i relaksujące wakacje - można zrelaksować się w saunach lub jacuzzi, a także w pięknej otaczającej przyrodzie. Doskonałe wyżywienie w formie bufetu znacznie przekroczyło moje oczekiwania, a wspaniały personel bardzo o nas dbał. Polecam pobyt zakochanym parom, rodzinom z dziećmi i seniorom - każdy znajdzie coś dla siebie.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Lider zespołu ds. sprzedaży na Węgrzech


Jeśli codzienny stres związany z pracą nie pozwala Ci spać to czas zafundować sobie porządny odpoczynek. Podążaj za nim do hotelu, który jest bezpośrednio połączony ze spa i ciesz się relaksem w centrum odnowy biologicznej i zabiegami medycznymi zaledwie kilka kroków od swojego pokoju.

Jak wybrać idealny pobyt w spa?

Pobyt w spa połączony z relaksem najlepiej wykorzystasz, jeśli pojedziesz w parach. Dlatego zabierz swoją przyjaciółkę na pobyt i wyjdźcie razem. A może wolisz romantyczny wyjazd z drugą połówką?

Jeśli należysz do starszych osób, zapoznaj się z naszą ofertą pobytów uzdrowiskowych dla seniorów. Dzięki specjalnie dostosowanym zabiegom powrócisz do domu odrodzony.

Twój czworonożny najlepszy przyjaciel również może cieszyć się pobytem w SPA razem z Tobą. Wiele hoteli uzdrowiskowych chętnie przyjmuje gości ze zwierzętami, więc zabierz ze sobą psa. Oszczędzi Ci to kłopotu z wyborem opiekunki i będziesz mieć pewność, że jest pod dobrą opieką podczas Twojego pobytu.

Gdzie na zasłużony pobyt w spa?

Najlepsze uzdrowiska i znane źródła termalne na całym obszarze znajdują się na Węgrzech. Na przykład możesz popływać w naturalnym jeziorze termalnym w Hévíz lub spa w Lenti lub Eger. W Czechach możesz wybrać się na pobyt w miastach "Trójkąta Uzdrowiskowego" - do Frantiszkowe Łażnie, Mariańskie Łażnie i Karlowe Wary.Nie pomiń uzdrowisk w Słowacji, w tym Trenciańske Teplice i światowej sławy Piešťany. travelking.pl/austriackie-laznie) i Polska**.