Pobyty narciarskie

Przygotuj narty dla siebie i swojej rodziny i jedź do najlepszych ośrodków zimowych. Z naszej szerokiej oferty możesz wybrać pobyt w austriackich Alpach, w Tatrach Wysokich i Niskich na Słowacji, ale także w wielu górach w Czechach i Polsce.

Ładowanie ofert...

razem 240 oferty


Lato to nie jedyny sezon wakacyjny. Wybierz się na zimowy wypoczynek i połącz go ze swoim ulubionym sportem. Możesz pojeździć na nartach i snowboardzie na jednym z wielu pobytów narciarskich z naszej oferty. Możesz liczyć na pobliskie stoki narciarskie, przechowalnie sprzętu narciarskiego w hotelu, a czasami transport na teren narciarski lub karnet narciarski w cenie pakietu.

Gdzie na urlop na nartach?

Najpopularniejsze ośrodki zimowe w Europie (i prawdopodobnie na świecie) znajdują się w obszarach górskich w Austria oraz w Włochy. Ale jeśli nie chcesz jechać daleko na narty, odwiedź Beskidy, Karkonosze, Góry Izerskie, Jeseniki lub Szumawę i poznaj najpopularniejsze stoki w okolicy. Ośrodki narciarskie w Tatrach Polskich znane są również z bardzo dobrych usług i nowoczesnego wyposażenia. Na Słowacji w Tatrach** można jeździć na nartach lub nartach biegowych.