Dostęp dla wózków inwalidzkich

Myślimy o wszystkich, dlatego w naszej ofercie znajdziesz dużą liczbę hoteli, które posiadają strefy dla osób niepełnosprawnych i zawsze przynajmniej jeden pokój dla osób niepełnosprawnych.

Ładowanie ofert...

razem 57 oferty


Jeśli należysz do seniorów lub osób o ograniczonej sprawności ruchowej, nie oznacza to, że wakacje muszą pozostać niespełnionym marzeniem. Wiele (nie tylko) luksusowych hoteli w kraju i za granicą ma swoje lokale przystosowane dla osób niepełnosprawnych, a na piętro można wjechać windą. Rezerwując pobyt zapytaj również o pokój przystosowany dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, w którym nie będą przeszkadzały progi drzwiowe, a poręcze ułatwią poruszanie się.

Zabytki i uzdrowiska już na Ciebie czekają

Aby wrócić z wakacji z odrodzonym uczuciem, wybierz się na pobyt w spa. Oprócz pysznego jedzenia i pięknych przestrzeni czekają tu na Ciebie również zabiegi lecznicze i relaks w wodzie termalnej. Razem z nimi zapraszamy na spacery po pięknych parkach zdrojowych i miasteczkach, którymi będziecie się cieszyć do woli, na przykład w Eger) lub w Dunajska Środa ), gdzie hotel jest bezpośrednio połączony z łaźniami termalnymi**.

Pamiętaj, że w dużych miastach, takich jak Praga, Bratysława czy Budapeszt, możesz wybierać spośród dziesiątek najlepszych hoteli w samym centrum. Tramwaje lub metro zabierzesz się do bardziej odległych miejsc.