Urlop z śniadaniem w cenie

Każdy wie, że śniadanie to podstawa dnia i należy odpowiednio się wzmocnić. I podwójnie, jeśli jesteś na wakacjach. Wybierz pobyt ze śniadaniem i nie martw się o gotowanie czy przygotowywanie posiłków rano.

Ładowanie ofert...

razem 566 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Rajská zahrada **** zostanie zapamiętany jako hotel z najpiękniejszym widokiem. Wspaniałe wellness, świetna restauracja i lokalizacja w samym sercu Gór Orlickich - połączenie, które po prostu nie może zawieść. Relaks w hotelowej strefie wellness z jacuzzi, basenem i sauną parową przeplataliśmy z wycieczkami do atrakcyjnych turystycznie miejsc w okolicy. Wisienką na wakacyjnym torcie był powitalny drink w pokoju oraz kawa z pysznym deserem. I tak spędziliśmy tu relaksujący czas, naprawdę jak w rajskim ogrodzie!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Zespół marketingowy


Najlepszym początkiem każdego dnia jest śniadanie, więc nie zapominaj o nim nawet na wakacjach. Wybierz pobyt ze śniadaniem i nie zawracaj sobie głowy gotowaniem ani zakupami rano - zajmie się tym restauracja bezpośrednio w Twoim obiekcie.

Kiedy warto wybrać pobyt ze śniadaniem?

Wczesne śniadanie jest szczególnie ważne, jeśli wybierasz się na jednodniową wycieczkę w góry. W takim razie zjedz porządne śniadanie i jak najszybciej wyrusz na wędrówkę, która spokojnie może zająć Ci cały dzień. Lunch i kolacja w hotelu nie będą Cię ograniczać. Dlatego zarezerwuj pobyt ze śniadaniem np. pokonując szlaki turystyczne w Tatrach, Karkonosze,Beskidy lub w Wysokich Taurach.

Śniadanie w zakwaterowaniu przyda się również osobom odwiedzającym duże miasta takie jak Berlin, Praga lub Budapeszt. Tutaj obfite śniadanie dodaje energii od samego rana, a na resztę dnia głód możesz zaspokoić w lokalnych restauracjach lub ulicznych barach, gdzie poznasz nowe miasta i kultury przez Twoje kubki smakowe.