Urlop w Miszkolc

Jeśli szukasz niezapomnianego pobytu spa na Węgrzech, odwiedź miasto Miszkolc i jego słynne uzdrowisko w jaskini Tapolca. Podczas wakacji popływaj i zrelaksuj się w przestrzeniach ukształtowanych przez wodę termalną od tysięcy lat.

Ładowanie ofert...

razem 8 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Węgierskie miasto Miszkolc ma naprawdę wiele do zaoferowania, więc zdecydowanie warto je odwiedzić. miłośnicy wypoczynku i uzdrowisk, ale także pasjonaci historii, przyrody i zwierząt odnajdą się tutaj. Jeśli wybierzesz zakwaterowanie z własnym wellness na swój pobyt, możesz również liczyć na relaks w jacuzzi, saunie lub basenie.

Do Miszkolca na wyjątkowe uzdrowiska i historię

Największą atrakcją Miszkolca są bez wątpienia unikalne jaskiniowe łaźnie termalne Miskolc Tapolca. Pływanie w zakrętach jaskini to naprawdę wyjątkowe przeżycie, które ma również korzystny wpływ na organizm. Znajdziecie w sumie 10 basenów - termalne, rzymskie, pod rozgwieżdżonym niebem, a nawet dzieci będą się dobrze bawić.

Jeśli nie chcesz się zrelaksować, wybierz się na zwiedzanie centrum Miszkolca. Tutaj znajdziesz piękny gotycki kościół i greckokatolicką cerkiew, a także zamek Diósgyőr z czterema typowymi wieżami. Odwiedź lokalne Zoo, które jest najstarsze na całych Węgrzech, ze swoimi dziećmi. Tylko 12 km od Miszkolca leży teren rekreacyjny Lillafüred.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój pobyt będzie idealny, szukaj znaku "Osobiście zweryfikowane", który jest potwierdzeniem, że co najmniej jeden członek zespołu Travelking osobiście odwiedził hotel i spędził tam wspaniałe wakacje.