Pobyt z psem gratis

Zamierzasz spędzić czas tylko we dwoje z swoją drugą połówką, a może planujesz wyjazd z całą rodziną? Nawet nie myśl o zostawieniu swojego czworonożnego przyjaciela w domu, zabierz go z sobą! W niektórych hotelach i pensjonatach może przebywać wraz z Tobą całkowicie bezpłatnie.

Ładowanie ofert...

razem 22 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Wybraliśmy ten pobyt, bo chcieliśmy zobaczyć Kraków i było warto. Po przybyciu do pokoju byliśmy zaskoczeni jego wielkością - był ogromny, a jednocześnie przytulny. Śniadania były wspaniałe, obfite i był wybór niemal wszystkiego, co tylko można było wymyślić. Obiady były taką klasyką, która zadowoli każdego – zarówno pod względem wyboru, smaku, jak i wielkości porcji. W Krakowie na pewno warto zobaczyć Zamek na Wawelu, a następnie Kopalnię Soli w Wieliczce. Miasto nas bardzo zaskoczyło, wszystko było piękne i czyste. W trzy dni nie udało nam się zrobić wszystkiego w Krakowie i na pewno jeszcze tu wrócimy.”

Michal Šoffa
Michal Šoffa
Zespół ds. sprzedaży


Gdzie wybrać się na najlepszy pobyt z psem?

Możesz cieszyć się wspaniałymi wakacjami ze swoim pupilem nawet bez długiej podróży. Wystarczy wybrać się w niezbadane miejsca Czechy, gdzie można skusić się na szlaki turystyczne i jeziora lub stawy nadające się do pływania. Wolicie piesze wędrówki po górach czy wolicie pobyt pełen relaksu i spacerów po parkach?

Pociągają Cię obce kraje, ale nie chcesz narażać swojego psa na daleką podróż samochodem? Przejdź do pobyt na Słowacji. Tutaj będziesz cieszyć się relaksującymi uzdrowiskami i historycznymi miastami, a także nietkniętą przyrodą. Znikną też obawy związane z barierą językową.

Nasz kolega Michał również pojechał do Polski na pobyt ze swoim czworonożnym pupilem. Pobyt w Hotelu Lenart **** był całkowicie bezpłatny dla podróżujących z psem. Jak Wam się podobał wspólny pobyt w hotelu w centrum Krakowa?