Wakacje na Słowacji z psem

Chcesz wybrać się na wakacje na Słowację, ale nie chcesz zostawiać swojego czworonożnego pupila w domu? Nie ma sprawy, wybieramy hotele, które pozwalają na pobyt z psem lub kotem za niewielką dodatkową opłatą.

Ładowanie ofert...

razem 82 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt bardzo nam się podobał, zdecydowanie następnym razem zostalibyśmy dzień dłużej. Największą zaletą pensjonatu Quatro jest niewątpliwie fakt, że znajduje się on w bliskiej odległości od basenu termalnego. Eliminuje to zmartwienia związane z koniecznością dojazdu samochodem lub długim spacerem, co może być dużym plusem dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Podobało nam się również śniadanie z urozmaiconym wyborem dań. Zdecydowanie możemy polecić miasto Stupava i jego piękny park.”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Zespół ds. sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Trio *** spełnił wszystko, czego potrzeba podczas wizyty w Słowackim Raju. Oznacza to komfortowy nocleg z prysznicem, śniadanie, kolację, a po intensywnym dniu możliwość relaksu w wystarczająco dużym jacuzzi i basenie. Personel hotelu traktował nas bardzo miło i był przyjazny. Zdecydowanie polecam wycieczkę do wąwozu Sucha Bela, wizytę w wodospadzie Lúčanský, Zamek Spiski, jeśli lubisz ruiny, i widok na Tomaszów. Wszystko to można zrobić w 3 dni, ale aby naprawdę cieszyć się tutejszą okolicą, będziesz potrzebować 3-4 dni więcej. Jest tu naprawdę wiele do zrobienia i już planujemy, jak odwiedzimy to miejsce w przyszłym roku.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Zespół ds. sprzedaży


Nie szukaj na ostatnią chwilę opiekunki lub hotelu dla psów dla swojego czworonożnego pupila i zabierz je ze sobą na pobyt. Przekonasz się, że docenią wycieczkę do pięknych miejsc na Słowacji pełnych szlaków turystycznych, ciekawych parków i naturalnych basenów tak samo jak Ty.

Jak wybrać najlepszy pobyt na Słowacji z psem?

Jeśli masz w domu psa, który lubi ruch i szaleństwo na łonie natury, spraw mu radość i wybierz się na pobyt w górach. Te słowackie, jak Tatry Bielskie czy Mała Fatra koło Orawy, usiane są szlakami turystycznymi prowadzącymi przez lasy i łąki o miękkim podłożu idealnym dla delikatnych łapek. Zaprowadzą Cię one do punktów widokowych i wysokich gór, gdzie będziesz mógł podziwiać fantastyczne panoramy okolicznej przyrody.

Czy Twój zwierzęcy przyjaciel jest bardziej "wyluzowanym" typem, który nie będzie zachwycony kilkugodzinną wędrówką? W takim razie zafunduj sobie dni relaksu i nic nierobienia z nim i wybierz się na pobyt spa lub pobyt wellness. Wiele hoteli w Pieszczany i południowa Słowacja wita psich gości z otwartymi ramionami i psimi zapasami w pokoju. Nawet jeśli Twój pupil nie korzysta z rozpieszczających zabiegów i relaksu w centrum wellness**, spacery po parkach zdrojowych i mieście oraz przesiadywanie na tarasach restauracji będą należały do Was obojga.