Pobyty wellness na Słowacji

Relaks w ramionach pięknej słowackiej przyrody w towarzystwie smaku halušky jest właściwym rozwiązaniem, jeśli chcesz odpocząć z widokiem na majestatyczne szczyty Tatr lub inne piękno, które Słowacja ma do zaoferowania. Podczas pobytu skorzystacie Państwo z gorącej kąpieli, sauny, masaży i innych zabiegów.

Ładowanie ofert...

razem 97 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Jeśli lubisz relaks i kąpiele w ciepłych wodach, pobyt w apartamentach Termál jest dla Ciebie. Apartamenty wyglądają na nowe i nowoczesne, są przestronne i mają wszystko, czego potrzeba do przyjemnego pobytu. Śniadania są obfite, a kawa była bardzo dobra. Miłą niespodzianką był przyjazny i rozmowny pan masażysta. Punktem kulminacyjnym pobytu jest oczywiście Thermalpark pełen basenów z gorącą wodą. Z wycieczek polecamy wizytę w pobliskiej Bratysławie. Szczególnie Zamek Bratysławski i stare uliczki centrum miasta. Zdecydowanie polecam wypróbowanie niektórych z lokalnych stylowych kawiarni.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Zespół ds. sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt w Hotelu Trio *** spełnił wszystko, czego potrzeba podczas wizyty w Słowackim Raju. Oznacza to komfortowy nocleg z prysznicem, śniadanie, kolację, a po intensywnym dniu możliwość relaksu w wystarczająco dużym jacuzzi i basenie. Personel hotelu traktował nas bardzo miło i był przyjazny. Zdecydowanie polecam wycieczkę do wąwozu Sucha Bela, wizytę w wodospadzie Lúčanský, Zamek Spiski, jeśli lubisz ruiny, i widok na Tomaszów. Wszystko to można zrobić w 3 dni, ale aby naprawdę cieszyć się tutejszą okolicą, będziesz potrzebować 3-4 dni więcej. Jest tu naprawdę wiele do zrobienia i już planujemy, jak odwiedzimy to miejsce w przyszłym roku.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Zespół ds. sprzedaży


Pobyt wellness to masaż z tysiącem bąbelków w jacuzzi, rozgrzewka w saunach o różnych rodzajach i zapachach, spacer po zdrowotnym chodniku Kneippa i relaks w tepidarium. Jeśli do tego wszystkiego chcesz mieć widok na piękne góry lub miejscowości uzdrowiskowe, wybierz się na przerwę wellness na Słowacji. W wielu hotelach i pensjonatach będziesz mógł skorzystać także z masażu lub zabiegów relaksacyjnych.

Gdzie najlepiej wybrać się na urlop wellness na Słowacji?

Na idealny relaks jako para lub z rodziną wybierz się do jednego z wielu miejsc uzdrowiskowych i termalnych na Słowacji. Piešt'any i Trenčianske Teplice słyną przede wszystkim z doskonałych hoteli z zapleczem wellness, w tym ze słynnych spa. Ale znajdziesz się również w Bojnice z pięknym zamkiem lub w Podhájská.

Połącz relaks w wellness z wędrówkami w przyrodzie, a przekonasz się, że to idealny sposób na spędzenie urlopu. Jednodniowe wycieczki w Tatry lub Jaworniki pokażą Ci najpiękniejsze zakątki słowackiej przyrody. Po wyczerpujących wędrówkach skorzystaj z zasłużonego rozluźnienia mięśni w saunie lub jacuzzi - w niektórych centrach wellness nawet z widokiem na górskie szczyty.