Pobyty w Egerszalók

Lecznicze źródła o głębokości 410 metrów. Z dobroczynnym działaniem wód termalnych, możesz skorzystać w Uzdrowisku Egerszalók, w którym znajdziesz 17 basenów i wiele innych atrakcji. Miejscowym rarytasem jest solne wzgórze z płaskimi jeziorami, które tworzyły źródło termalne.

Ładowanie ofert...

razem 3 oferty

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co z pobytami w odległości dojazdu samochodem

Nie mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Co powiesz na zainspirowanie się naszymi najlepiej sprzedającymi się pobytami?Nie musisz jechać aż do Turcji, aby zrobić zdjęcie kultowego słonego wzgórza z płaskimi jeziorami. Podobny znajduje się też w Egerszalók na Węgrzech, które jest oddalone zaledwie o 70 km od Słowacji. Nie zapomnij zabrać ze sobą kostiumu kąpielowego, ponieważ oprócz słonych jezior znajdziesz tu również słynne spa.

Egerszalók – wieś otoczona termami

Wieś Egerszalók znajduje się zaledwie 6 km od słynnego Eger, więc możesz podczas swojego [pobytu w spa](https://travelking.pl/wszystko?spa= tak&egerszalok=tak) dla odmiany wypróbuj znane łaźnie termalne w Egerze. W samym Egerszalók czeka na Ciebie 17 basenów, świat saun i różne atrakcje. Większość basenów jest nasycona wodą termalną, która jest stosowana przy bólach stawów i reumatycznych, chorobach narządu ruchu i innych problemach zdrowotnych.

Hotel lub pensjonat z wellnessj](https://travelking.pl/vse?wellness=tak&egerszalok=tak), gdzie możesz odpocząć nawet po przekroczeniu bram uzdrowiska. Prawdziwy komfort i nienaganną obsługę gwarantuje nasz znak „osobiście zweryfikowany**”, który wskazuje, że obiekt odwiedził zespół Travelking, a nasi klienci uwielbiają do niego wracać.